Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Kemper C3003 un N3003 Maximum

Kemper jaunums Claas Jaguar pašgājējsmalcinātājiem! 

Izmanto savu Claas Jaguar pašgājējsmalcinātāju ar maksimālu efektivitāti aprīkojot to ar zāles pacēlāju C3003 Maximum (N3003 modelis NewHolland pašgājējsmalcinātājiem)!

Vienmērīga zaļās masas padeve

Kemper pacēlājam ir īpaša dizaina šneks, kas zāles masu novirza tieši uz centru un tā nepārtrauktie vijumi nodrošina vienmērīgu padevi uz smalcinātāju pat strādājot ar nevienmērīgi sagrābtu vālu. Tas ietaupīs degvielu un samazinās nodilumu.

Maksimāla zāles masas caurplūde

Kemper C3003 ir speciāli izstrādāts Claas pašgājējsmalcinātājiem. Tā pašregulējošais pacēlāja rullis automātiski pielāgojas vāla lielumam. Pacēlāja mazais diametrs nodrošina jebkuras kultūras pacelšanu un nevirza masu uz priekšu. Pārsega siets, kas aptver visu pacēlāju, nodrošina zāles masas pilnīgu nokļūšanu smalcinātājā un novērš tās uzkrāšanos uz pacēlāja un smalcinātāja priekšas. Tas atvieglo ikdienas pašgājējsmalcinātāja ikdienas apkopes un neapgrūtina ar augu atliekām operatoram redzamību no kabīnes.

Viegla reversēšana

Gadījumā, ja nostrādājis metāla detektors, pacēlāja kompaktais dizains ļauj viegli visu zāles masu reversēt no pacēlāja, lai atvieglotu svešķermeņa meklēšanu un atsākt darbu.

Ilgs apkopju intervāls

Kemper pacēlājs ir aprīkots ar regulējamu ķēžu eļļošanas sistēmu, kas eļļo tikai pacēlājam strādājot uz tīruma. Pacēlāja riteņi automātiski tiek sakļauti transportam un izvērsti darbam uz tīruma. Operatoram nav jāatstāj kabīne. 

Vietas, kas cieš no lielas berzes un nodiluma, Kemper ir apstrādājis ar nodilumizturīgiem materiāliem. Pacēlāja zariem ir ilgs kalpošanas laiks, u- veida zaru stieņi sānos un pa vidu ir atbalstīti ar liela izmēra bezapkopju gultņiem.

Kemper C3003 Maximum tehniskie dati:

Darba platums: 2.56 m
Transporta platums: 3.00 m
Garums: 1.35 m
Augstums: 1.40 m
Masa: 1300 kg
Pacēlājzaru skaits: 4 x 40
Pacēlāja ruļļa diam.: 230 mm
Šneka diam.: 560 mm


Nosūtīt pieprasījumu

Fotogrāfijas

Lejuplādēt PDF

Pickup_C3003_Maximum_english_web.pdf (968.04 KB) Lejuplādēt