Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Zaļās masas pacēlājs

Kemper C3003 Maximum Claas Jaguar pašgājējsmalcinātājiem!

Izmanto savu Claas Jaguar pašgājējsmalcinātāju ar maksimālu efektivitāti aprīkojot to ar Kemper zāles pacēlāju C3003 Maximum (N3003 pick-up modelis NewHolland pašgājējsmalcinātājiem)!

Vienmērīga zaļās masas padeve

Kemper zāles pacēlājam ir īpaša dizaina šneks, kas zāles masu novirza tieši uz centru un tā nepārtrauktie vijumi nodrošina vienmērīgu padevi uz smalcinātāju pat strādājot ar nevienmērīgi sagrābtu vālu. Tas ietaupīs degvielu un samazinās nodilumu.

Zalas masas pacelajs zales pick-up Kemper C3003 Maximum

Maksimāla zāles masas caurplūde

Kemper C3003 Maximum pick-up ir speciāli izstrādāts Claas pašgājējsmalcinātājiem. Tā pašregulējošais pacēlāja rullis automātiski pielāgojas vāla lielumam. Pacēlāja mazais diametrs nodrošina jebkuras kultūras pacelšanu un nevirza masu uz priekšu. Pārsega siets, kas aptver visu pacēlāju, nodrošina zāles masas pilnīgu nokļūšanu smalcinātājā un novērš tās uzkrāšanos uz pacēlāja un smalcinātāja priekšas. Tas atvieglo ikdienas pašgājējsmalcinātāja ikdienas apkopes un neapgrūtina ar augu atliekām operatoram redzamību no kabīnes.

Zalas masas pacelajs zales pick-up Kemper C3003 Maximum

Viegla zāles pacēlāja reversēšana

Gadījumā, ja nostrādājis metāla detektors, pacēlāja kompaktais dizains ļauj viegli visu zāles masu reversēt no pacēlāja, lai atvieglotu svešķermeņa meklēšanu un atsākt darbu.

Ilgs apkopju intervāls

Kemper pacēlājs ir aprīkots ar regulējamu ķēžu eļļošanas sistēmu, kas eļļo tikai pacēlājam strādājot uz tīruma. Pacēlāja riteņi automātiski tiek sakļauti transportam un izvērsti darbam uz tīruma. Operatoram nav jāatstāj kabīne. 

Vietas, kas pakļautas lielai berzei un nodilumam, Kemper ir apstrādājis ar nodilumizturīgiem materiāliem. Pacēlāja zariem ir ilgs kalpošanas laiks, u-veida zaru stieņi sānos un pa vidu ir atbalstīti ar liela izmēra bezapkopju gultņiem.

Kemper C3003 Maximum zaļās masas pacēlāja tehniskie dati:

Darba platums

2.56 m

Transporta platums

3.00 m

Garums

1.35 m

Augstums

1.40 m

Masa

1100 kg

Pacēlājzaru skaits

4 x 40

Pacēlāja ruļļa diametrs

230 mm

Šneka diametrs

560 mm

Nosūtīt pieprasījumu

Fotogrāfijas

Lejuplādēt PDF

Zalas-masas-pacelajs-pickup-KEMPER-C3003-Maximum-buklets-ENG.pdf (968.04 KB) Lejuplādēt

Lauksaimniecības tehnika no AR AGRO! Kļūstot par mūsu klientu iegūsiet zinošu un uzticamu partneri, kas nodrošinās apmācības, servisu un nepieciešamās lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas. AR AGRO pārstāv Joskin, Siloking, Bergmann, ROC, Roelama, Muthing, Bourgault, J&M, Teagle, Granit, Kramp, Bepco u.c. - pasaulē atzītus lauksaimniecības tehnikas ražotājus.