Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Smalcinātāja sūkņi LANDIA

Dānijas ražotāja Landia centrbēdzes sūkņiem ir unikāla smalcināšanas sistēma – kombinācija ar fiksētiem un rotējošiem rūdīta tērauda nažiem, kas novērš sūkņa blokādes riskus un veic daļiņu papildus sasmalcināšanu. Šie sūkņi ir īpaši piemēroti notekūdeņu attīrīšanā, pārtikas pārstrādē, biogāzes ražošanā, lopkopībā, celulozes un papīra ražošanā, kā arī daudzās citās nozarēs.

Landia sortimentā ietilpst četri sūkņu tipi, kas var tikt piedāvāti ar dažādām jaudām, izmēriem un izgatavošanas materiāliem, atkarībā no klienta nepieciešamības:

Iegremdējamajiem sūkņiem ar smalcinātāju ir hermētisks agresīvai videi izstrādāts korpuss, kas paredzēti pilnībā iegremdēšanai sūknēšanai paredzētajā šķidrumā. Sūknis ir uzmontēts uz vadīklas un ar vinču tiek izcelts, ja nepieciešama sūkņa apskate, apkope vai remonts.  

Aksiālie sūkņi jeb recirkulācijas sūkņi, kas paredzēti uzstādīšanai cauruļvados vai kanālos, kur tās tiek izmantotas, lai radītu plūsmu (šķidruma kustību).

Garās ass sūkņi ar smalcinātāju, kas uzstādāmi tikai sūcvadu ar smalcināšanas mehānismu iegremdējot šķidrumā. Iegremdētās daļas ir savienotas ar motoru virs šķidruma līmeņa caur garu vertikālu vārpstu.

Sausās instalācijas centrbēdzes sūkņi ar smalcinātāju, kas paredzēti uzstādīšanai ārpus tvertnes. Šiem sūkņiem iz viegli veikt apkopes un remontus, ja nepieciešams. Šķidrums tiek pārvietots uz un no sūkņa pa cauruļvadiem.

Nosūtīt pieprasījumu

Fotogrāfijas

Lejuplādēt PDF

Buklets par Landia sukniem ENG.pdf (9.13 MB) Lejuplādēt