Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Dolly ratiņi puspiekabju vilkšanai

TrailerTec ražotie Dolly sedlu ratiņi ir lielisks veids kā kravu pārvadāšanai lauksaimniecībā plašāk izmantot kravas auto puspiekabes, tās velkot smagākos ceļa apstākļos ar traktoru. 

Dolly sedlu ratiņu rāmis metināts no kvalitatīva tērauda, krāsa RAL 9005 melna, divas BPW asis, Wabco pneimatiskā sistēma, atbalsta kāja, sakabe pēc klienta izvēles. 

TrailerTec Dolly sedlu ratiņu aprīkojums

Šasija

TrailerTec Dolly ratiņu rāmis metināts no kvalitatīva tērauda, krāsa RAL 9005 melna, divas BPW asis, divi HS vārsti regulē spilvenu augstumu, uz katru asi divi amortizatori. Wabco pneimatiskā sistēma, atbalsta kāja, sakabe pēc klienta izvēles, Jost / SAF sedli.

Bremžu sistēma

Divkontūru pneimatiskās trumuļu bremzes ar EBS pretbloķēšanas sistēmu, kas atbilst ADR prasībām, automātiska bremžu regulācija, pneimatiska stāvbremze. ABL sistēma, kas regulē bremzēšanas spēku atkarībā no kravas svara. 

Elektrosistēma

12V elektrosistēma ar trīs pieslēguma ligzdām (divas 7 kontaktu un viena 15 kontaktu). Priekšējās un aizmugures gabarītgaismas kopā virzienrādītājiem, bremžu un miglas lukturiem. Pārveidotājs 12/24V pievienotās piekabes barošanai.

Hidrauliskā sistēma

Autonoma hidrauliskā sistēma ar 170 litru tvertni, hidrosūkņa piedziņa ar kardānu ātrai puspiekabes izkraušanas cilindra darbināšanai.  

Trailertec Dolly sedlu ratiņu tehniskie dati: 

garums

5’250 mm

riteņu bāze

1’310 mm

kopējais platums

2’500 mm

attālums no cilpas līdz pirmās ass centram

2’921 mm

sedlu augstums

1’200 mm (ar papildus starpliku līdz 1’400 mm)

pašmasa

2’372 kg

kravnesība

17’000 kg

riepu izmērs

385/65R22.5

Nosūtīt pieprasījumu

Fotogrāfijas

Lauksaimniecības tehnika no AR AGRO! Kļūstot par mūsu klientu iegūsiet zinošu un uzticamu partneri, kas nodrošinās apmācības, servisu un nepieciešamās lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas. AR AGRO pārstāv Joskin, Siloking, Bergmann, ROC, Roelama, Muthing, Bourgault, J&M, Teagle, Granit, Kramp, Bepco u.c. - pasaulē atzītus lauksaimniecības tehnikas ražotājus.