Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Par mums

Misija Misija

Nodrošināt lauksaimniecības un citās nozarēs strādājošus uzņēmumus ar kvalitatīvu, profesionālu tehniku, to rezerves daļām un servisa pakalpojumiem. Piedāvāt kvalitatīvus un mūsdienīgus lauksaimniecības pakalpojumu risinājumus.

Vīzija Vīzija

Kļūt par klientu augsti novērtētu un atpazīstamu tehnikas tirdzniecības un lauksaimniecības pakalpojumu uzņēmumu ar augsti kvalificētu un profesionālu komandu.

Mūsu vērtības Vērtības

Klientu uzticība, apmierinātība un ilgtermiņa attiecības
Darbinieku profesionalitāte, neatlaidība un mērķtiecība
Tehnikas kvalitāte, atpazīstamība un servisa nodrošinājums
Attīstība tirdzniecības, servisa nodrošināšanas un pakalpojumu nozarē

Lauksaimniecības un saistīto nozaru tehnikas tirdzniecība

Jau 12 gadus AR AGRO uzņēmuma darbības pamatvirziens ir tirdzniecība ar pasaulē jau pierādītu profesionālu un mūsdienīgu lauksaimniecības tehniku. Produktu klāstā ir plašs augsnes apstrādes un sējas agregātu klāsts, tirgū ražīgākās un efektīvākās piekabes un mucas, efektīvas lopbarības sagatavošanas un izdalīšanas mašīnas, kā arī iekārtas fermām un biogāzes stacijām.

Nodrošinām arī lietoto traktoru un traktortehnikas tirgus uzpēti, to servisa vēstures izzināšanu, fizisku apskati, pirkuma darījuma noformēšanu, kā arī drošu tehnikas piegādi. Sagatavojam un veicam arī lietotās tehnikas pārdošanu Latvijas un eksporta tirgos.

Lauksaimniecības pakalpojumi

Paralēli tirdzniecībai ar tehniku un rezerves daļām, 2011. gadā pievērsāmies lauksaimniecības pakalpojumu nozarei. Uz šo brīdi uzņēmuma komanda ir ieguvusi lielisku pieredzi un zināšanas, lai būtu profesionāļi un līderi šajā atbildīgajā un intensīvajā nozarē. Joprojām pakalpojumu klāsts tiek papildināts un nepārtraukti atjaunots tehniskais parks ar modernām tehnoloģijām, lai klientiem sniegtu augstāko kvalitāti un darba ražīgumu. Pakalpojumu nozare ir lieliska iespēja pārbaudīt arī praksē uzņēmuma produktu portfelī ietilpstošo mašīnu atbilstību Latvijas tirgum, to kvalitāti un lieliskās īpašības.   

Lopbarības piedevas

No 2011. gada Latvijā pārstāvam vadošo lopbarības piedevu ražotāju Eiropā - Vācijas uzņēmumu "Sano - Moderne Tierernahrung GmbH". Ražotāja piedevu sortiments balstās uz atziņu, ka maksimāls dzīvnieku ražīgums un līdz ar to ienesīga saimniekošana ir iespējama tikai ar veseliem dzīvniekiem. Sano produktu klāstā ir minerālbarība, mikroelementi, piena aizstājēji teļiem, vitamīni un protenīni, konservanti skābarībai un citi produkti. 


SIA "AR AGRO" ir Lauksaimniecības un Industriālās Tehnikas asociācijas biedrs. 

 

Uz sadarbību!