Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Tomahawk C120 salmu dzirnavas

Lieljaudas salmu dzirnavas no Teagle

Tomahawk C120 ir uzlabota iepriekš zināmā Tomahawk C12 versija. Šīs mobilās lieljaudas dzirnavas paredzētas sausiem materiāliem, piemēram, salmiem un sienam, lai tālāk izmantotu barošanai, pakaišiem un biogāzes stacijām. Ņemot vērā iekārtas ražību (līdz 15 t/h), tā būs piemērota lielām saimniecībām vai pakalpojumu sniedzējiem. Bez tam, Tomahawk C120 ātri var pārveidot par graudu dzirnavām.

Iegūsti vēlamo salmu smalkumu

Dzirnavu ražība atkarīga no izvēlēto sietu izmēra un smalcināmā materiāla. Dzirnavu sietus var ērti nomainīt dažu minūšu laikā. Sieti sastāv no divām daļām un var tikt uzstādīti dažādās kombinācijās, lai iegūtu vēlamo gatavā produkta smalkumu. Smalcināšanas darbības procesā nepieciešams tikai viens operators. Lai palielinātu darba ražību un novērstu pārslodzi, C120 automātiski regulē ķīpu tvertnes rotācijas ātrumu. Tomahawk C120 darbība iekraušanas laikā tiek kontrolēta attālināti no iekrāvēja traktora kabīnes, izmantojot Bluetooth®.

 

Salmi

Miežu, kviešu graudi

Kukurūzas graudi

Smalkums

10mm

30mm

50mm

100mm

Ražība t/st

līdz 4,0 t/st

līdz 6,0 t/st

līdz 10,0 t/st

līdz 15,0 t/st

līdz 10,0 t/st

līdz 30,0 t/st

Sieti

13/13mm

20/30mm

40/50mm

75/10mm

3/5mm

8/10mm

Nepieciešamā minimālā traktora jauda ir 180 ZS, vēlams 200ZS.

Teagle Tomahawk C120 Izlādes konveijers

Hidrauliski salokāms konveijers nodrošina izlādes augstumu līdz 4.50m gan piekabēs, gan bunkurā. Tādā veidā tiek ievērojami samazināts putekļu daudzums. Transportējot, konveijers tiek salocīts virs smalcinātāja. To visu var ērti izdarīt no traktora kabīnes. Smalcinātājs ir speciāli izstrādāts tā, lai salocītā veidā pēc izmēriem būtu atļauts pārvietoties pa koplietošanas ceļu satiksmē līdz 40 km/h, izmantojot gaisa bremzes.

Teagle Tomahawk C120 izlādes konveijers

Dzirnavu tvertnes piedziņa

Tvertnes rotāciju nodrošina izturīga ķēde. Pati tvertne atrodas uz liela diametra rullīšiem un pa tiem tiek vadīta tvertne.

tomahawk-salmu-dzirnavas-tvertnes-piedzina

Lieljaudas rotors un īpaši izturīgas dilstošās daļas 

Rotora ātrums ir 2000 apgr./min, radot āmurīšu ātrumu 73 m/s. Rotors ir aprīkots ar 56 āmurīšiem. Izturīgie 15 mm biezie āmuri rotē uz rūdītām buksēm, lai nodrošinātu fiksācijas pirkstu ilgstošu darbību. Pretvibrācijas stiprinājumi samazina nodilumu un darbības troksni. Salmu dzirnavu malšanas āmuri ir ražoti no rūdīta tērauda ar ARMATECH PLUS® malu apdari. Katru āmuriņu var ielikt četros veidos, jo ir 4 dilstošās malas.. 

Teagle Tomahawk C120 izlādes konveijers

Ātri maināmie salmu smalcināšanas sieti

Sietu maiņa tiek veikta darbiniekam ērti stāvot uz zemes C120 aizmugurē, bez nepieciešamības kāpt augšā rotējošajā tvertnē. Maināmie sieti sastāv no divām ceturtdaļas apļa sekcijām, kuras nolietojuma gadījumā var mainīt, lai saglabātu smalcināšanas kvalitāti. Katru no daļām var likt cita izmēra, tādējādi papildus iegūstot vēlamo smalcināšanas smalkumu. Sieti ir pieejami ar 125mm, 100mm, 75mm, 60mm, 50mm, 40mm, 30mm, 20mm un 13mm caurumu izmēriem. Graudu malšanai sietu izmēri ir: 10, 8, 6, 5, 4 un 3mm. C120 iekšpusē esošajā plauktā var novietot 4 papildus rezerves sietus.

tomahawk-salmu-dzirnavas-mainami-sieti

Lieljaudas piedziņa un automātiska jaudas regulēšana

Piedziņas sistēmai ir cirpes skrūves un apsteidzes aizsardzība. Visbeidzot, masīva 8 siksnu piedziņas sistēma ar 200 ZS jaudas pārneses iespēju. Smalcinātāja rotora ātrums tiek kontrolēts elektroniski un ķīpu kameras rotācija tiek automātiski regulēta, lai optimizētu smalcināšanas jaudu atbilstoši pieejamajai traktora jaudai. Operators var mainīt ķīpu kameras rotāciju no iekrāvēja transportlīdzekļa kabīnes.

tomahawk-salmu-dzirnavas-lieljaudas-piedzina

Autonoma hidrosistēma 

Smalcinātājam ir sava hidrosistēma ar 150 litriem eļļas, kas ir aprīkota ar automātisku dzesēšanas ventilatoru. Tādējādi tiek aizsargāta traktora hidraulisko eļļa no pārkaršanas un piesārņojuma. Sistēmas hidrosūknis tiek darbināts no jūgvārpstas un nodrošina eļļas plūsmu 60 l/min.

tomahawk-salmu-dzirnavas-neatkariga-hidrosistema

Brīdinājums un drošība

Kad smalcinātāja rotora apgriezienu ātrums samazinās zem 1800 apgr./min, uz skata platformas mirgo signāls. Tas brīdina operatoru neiekraut vairāk materiāla, kamēr smalcinātāja rotora ātrums nav palielinājies. Tas arī brīdina, ka nedrīkst kāpt salmu tvertnē. Avārijas apturēšanas poga, kas ir pieejama no zemes līmeņa, nekavējoties aptur ķīpu kameras rotāciju un konveijera darbību.

tomahawk-salmu-dzirnavas-bridinajums-un-drosiba

Teagle Tomahawk C120 graudu malšanas tvertne

Lai C120 ātri pārveidotu no salmu smalcinātāja par lielas jaudas graudu dzirnavām, iebūvējiet papildu graudu malšanas tvertni ķīpu kamerā un ielieciet smalkos sietus malšanas sistēmā. Graudu mitruma satura saturam jābūt līdz 17%. C120 graudu bunkurs ir konstruēts ērtai darbībai un drošai pārvietošanai pa koplietošanas ceļiem. Transportēšanas pozīcijā bunkurs ir droši nostiprināts korpusā. Lai atvieglotu graudu iebēršanu, graudu malšanas tvertnes ietilpība ir palielināta līdz 3m3, platums 2.95m, iekraušanas augstums 3.26m.

Teagle Tomahawk C120 izlādes konveijers

Teagle Tomahawk C120 tehniskie dati: 

Modelis

Tomahawk C120

Jūgvārpstas ātrums apgr./min

1000

Iekraušanas augstums, m

2.82

Transporta platums, m

2.39

Transporta garums, m

5.89

Transporta augstums, m

3.30

Garums darbībā, m

9.13

Izlādes lentas augstums (max), m

4.59

Tvertnes diametrs pie pamatnes, m

2.20

Tvertnes diametrs pie augšmalas, m

3.00

Svars, kg

5500

Gaisa bremzes

standartā

Automātiskā eļļošanas sistēma

standartā

Minimālā traktora jauda

180 ZS

Teagle Tomahawk C120 izlādes konveijers

Nosūtīt pieprasījumu