Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Bourgault sējmašīnas

Bourgault sējmašīnu priekšrocības no-till

  • “No-Till” sējmašīna, kura perfekti strādā arī klasiskā aršanas sistēmā.
  • Bourgault FMS (Frame Mount Seeders™) sējmašīnas ļoti labi strādā apstākļos, kad visas pārējās sējmašīnas vienkārši "nevar iesēt". Jo īpaši ļoti sausos klimatiskos apstākļos, sablīvētā augsnē (neapstrādāti lauki), cietās augsnēs (akmeņainas vai mālainas augsnes), augsnēs ar lielu atlieku daudzumu un citos ekstremālos apstākļos, kur Bourgault sējmašīnas ir vienīgais risinājums.
  • Bourgault sējmašīnas ir ārkārtīgi izturīgas. Ne tikai darbam ekstremālos augsnes apstākļos, bet arī daudzu gadu darbam. Daudzi klienti Bourgault sēšanas sistēmas izmanto jau 15 - 20 gadus. Bourgault FMS sēšanas sistēmām ir nepieciešams minimāls tehniskais atbalsts.
  • Bourgault FMS sērija - izcila daudzpusība un elastība. Ar unikālām funkcijām, piemēram, AirPlanter vai MRB, kopā ar citām opcijām, piemēram, Topcon X35 Appolo vadības sistēmu, BulkBoom iekraušanas celtni un daudzām citām iespējām, Bourgault FMS sējmašīnas  var ideāli iesēt jebkuru kultūru jebkuros augsnes/klimata apstākļos.
  • Bourgault FMS sērijas sējmašīnām ir integrēta sēklas materiāla tvertne un transportēšanas platums mazāks par 3 metriem.