Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Vālu kondicionieris/apgriezējs SUPERTED

Vienkāršs, izturīgs un efektīvs - speciāli izstrādāts dažādām kultūrām: gan zālei, gan salmiem.

Teagle SUPERTED 221 aprīkots ar 2,20 m platu pacēlāju un piemērots zāles, siena un salmu vāliem, ko veido visi mūsdienu graudu novākšanas kombaini.

Vālu kondicionieris / apgriezējs - SUPERTED

Kā zināms, salmu savākšana pēc graudu novākšanas kombaina ne vienmēr ir pieļaujama, jo salmu mitrums neatbilst prasībām. SUPERTED vālu apgriezējs ievērojami paātrina žūšanas procesu. Salīdzinot ar vālu ārdītāju un sekojošo vālošanu (īpaši salmu gadījumā), Teagle piedāvātais vālu apgriezējs SUPERTED nerada smalko salmu zudumus un neveido piesārņojumu ar augsni..

Zāles skābbarības vākšanas laikā ir reizes, kad savālotā zāle salīst. Lai nebūtu zāles vāli jāizārda un atkārtoti jāvālo, pietiek pielietot Teagle SUPERTED vālu kondicionieri. Zāles vāls ātri tiek izkustināts, pacelts, uzjaukts, tas ātri apžūst un gatavs savākšanai (smalcināšanai).

Ietaupiet degvielu, darbaspēku un samaziniet zemes sablīvēšanos. SUPERTED ir ātrgaitas viena piegājiena darbība, jo vālus nav nepieciešams izkliedēt un atkal savālot.

SUPERTED veidotie vāli ir kastes formas ar skaidrām malām, un to platumu un nobīdi var regulēt, izmantojot aizmugurējos ierobežotājus. Tas nodrošina lielāku caurlaidspēju sekojošajiem darba procesiem: novākšanā, smalcināšanā vai presēšanā.

SUPERTED veidotie vāli

Skaidrs, ka ir zāles un salmu vālu izmēri ir dažādi, tāpēc SUPERTED priekšējā pārsega augstums ir regulējams – piemērojams vālam.

SUPERTED priekšējais pārsegs

8 rindas ar augstas kvalitātes divu dakšu tērauda atsperu zariem nodrošina labu masas uzvākšanu un intensīvu kondicionēšanu.

SUPERTED divu dakšu tērauda atsperu zariem

Katrs uzvākšanas zars ir individuāli piestiprināts un arī maināms. Bez tam, katram zaram ir drošības stiprinājums, kas nodrošina zaru nenokrišanu un iespējamo nākamās savākšanas tehnikas nesabojāšanu.

SUPERTED divu dakšu tērauda atsperu zariem

Lai lietotājam būtu vieglāk, SUPERTED ir aprīkots grozāmiem riteņiem. Tad nodrošina, ka vālotājs brīvi sekos līdzi traktoram, nepaceļot to no zemes. Riepām ir piemērots zems gaisa spiediens, tāpēc augsnes noblīvēšana ir minimāla.

SUPERTED aprīkots grozāmiem riteņiem

Specifikācija

 

SUPERTED 221

Pacēlāja platums, m

2.20

Transporta platums, m

2.54

Platums ar riteņiem, m

3.10

Augstums, m

1.04

Garums ar aizvērtiem vāla ierobežotājiem, m

1.86

Garums ar atvērtiem vāla ierobežotājiem, m

3.27

Svars, kg

795

Jūgvārpstas piedziņa apgr./min

540

Pacēlēja augstums, mm

40-200

Atbalsta riteņi

6.00-9

Nepieciešamā minimālā traktora jauda

60 ZS (45 kW)

Nosūtīt pieprasījumu

Fotogrāfijas