Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Teagle Machinery Ltd vēsture

“Teagle Machinery” uzņēmums ir dibināts 1943. gadā un no pašiem darbība sākumiem ir uzsvars uz sadarbību ar saviem klientiem, lai izstrādātu iekārtas, kas ir izturīgas, vienkāršas, uzticamas un funkcionālas.

20. gadsimta 20-to gadu sākumā 19 gadu vecumā Viljams Tomass Teagle tika atstāts, lai vadītu 120 ha lielu ģimenes saimniecību Tywarnhayle, kas atrodas netālu no Blekvoteras, 10 km uz ziemeļiem no Truro.

Viņa tēvs bija iegādājies citu fermu Sentkolumbas apgabalā un pārcēlies uz turieni kopā ar ģimeni. Šajos pirmajos gados Toms Teagle sāka konstruēt un ražot tehniku, ko viņš varēja izmantot savā saimniecībā, un 30-to gadu beigās piedāvāja lauksaimniecības ratiņus un piekabes pārdošanai vietējiem kaimiņu lauksaimniekiem.

Kopā ar savu sievu Mariju Toms izveidoja uzņēmumu, projektēja un ražoja virkni revolucionāru agregātu, kas bija vairākus gadus priekšā savam laikam. No 1940-jiem gadiem pirmie automātiskie kartupeļu stādītāji un frontālie iekrāvēji, līdz 1950-jiem gadiem pirmie trīspunktu uzkares mēslojuma izkliedētāji un jaunais, bet tagad daudz kopētās benzīna dzinēja dzīvžogu šķēres Jetcut.

Toms aktīvi turpināja realizēt savas idejas līdz 1980-jiem gadiem, kad viņš sāka darbu pie pirmā no šobrīd plaši izslavētajiem Tomahawk salmu izdalītājiem - smalcinātājiem. Visiem šiem agregātiem, ko izstrādājis Toms Teagle, ir bijusi milzīga ietekme, atvieglojot lauksaimnieku darbu visā pasaulē.

“Teagle Machinery Ldt” joprojām ir pasaulē pazīstams ģimenes lauksaimniecības agregātu zīmols. Ģimenes uzņēmumam ir pilnīga kontrole pār visa produktu klāsta projektēšanu, ražošanu un pēcpārdošanas servisu, nodrošinot to proaktīvu, atbalstošu un ātru.

Nosūtīt pieprasījumu

Fotogrāfijas