Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Zaļbarības pārkraušana

Transporta attālumi no lauka līdz saimniecībai ne vienmēr ir mazi. Traktoru pārvadājumi lielos attālumos ir neekonomiski, savukārt kravas automašīnas nevar braukt pa lauku. EURO BAGGING ar pārkraušanas staciju ir atradusi risinājumu, kas savieno traktortransportu ar autotransportu. EURO BAGGING  RELOADER H5 novieto lauka malā, kurā tiek novākta raža. Traktori ar piekabēm brauc no lopbarības smalcinātāja līdz pārkrāvējam RELOADER H5, kas pārkrauj sasmalcināto zāli, kukurūzu vai citu zaļo masu uz ceļa novietotajā kravas automašīnā. Šādā veidā kombinēts transports var ievērojami ietaupīt degvielas un riepu izmaksas, kā arī transportēšanas laiku.

Transportēšanas stāvoklī RELOADER H5 ir ļoti kompakta, un pat mazāks traktors (ar 120 ZS jaudu) to spēj pārvietot. Laukā RELOADER H5 tiek novietots malā tā, lai transportiera lenta sasniegtu kravas automašīnu, kas stāv uz ceļa. Pakāpeniski atlokot konveijera lenti, RELOADER H5 kļūst gatavs lietošanai. Viss process aizņem apmēram 5 minūtes. Tādā pašā laikā iekārta tiek salocīta un sagatavota transportēšanai vai pārvietošanai.

Traktors hidrauliski darbina tikai atbalsta pēdu RELOADER H5 atbalstam. Pārējās RELOADER H5 funkcijas tiek darbinātas caur traktora jūgvārpstu ar maksimāli 540 apgr./min. Jaudīgākiem traktoriem var izvēlēties 1000 apgr./min tukšgaitu, kas ievērojami ietaupa degvielu. RELOADER H5 nav mehāniskās pārnesumkārbas. Pateicoties hidrauliskajai piedziņai, degvielas patēriņš ir ļoti zems – aptuveni 0,1 litrs degvielas uz pārkrauto tonnu.

Piekabes pārkraušana no traktora uz kravas automašīnu ir salīdzinoši vienkārša. RELOADER H5 ir konveijera lentes padeve, no kuras masa tiek vadīta uz divām konveijera lentēm ar nemainīgu ātrumu. Atkarībā no traktora piekabju izmēriem vienu kravas automašīnas piekabi var pilnībā piekraut 8 - 12 minūtēs. Visātrāk tiek pārkrautas lielāka izmēra traktora piekabes, piemēram, ar 65 m3 tilpumu, kas uz kravas automašīnu tiek pārkrauta 7 minūtēs.

Nosūtīt pieprasījumu

Fotogrāfijas