Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Tomahawk salmu dzirnavas

Tomahawk C12

Tomahawk C12 - lieljaudas dzirnavas sausiem materiāliem, piemēram, salmiem un sienam, barošanai, pakaisīšanai un biogāzes stacijām. Paredzēts lielām saimniecībām vai pakalpojumu sniedzējiem, ražība līdz 11 t/st.

Dzirnavu sietus var ērti nomainīt dažu minūšu laikā. Sieti sastāv no divām daļām un var tikt uzstādīti dažādās kombinācijās, lai iegūtu vēlamo gatavā produkta smalkumu. Darbībai nepieciešams tikai viens operators. Lai palielinātu darba ražību un novērstu pārslodzi, C12 automātiski regulē ķīpu tvertnes rotācijas ātrumu. Tomahawk C12 darbība iekraušanas laikā tiek kontrolēta attālināti no iekrāvēja traktora kabīnes, izmantojot Bluetooth®.

C12 ir atļauts ceļu satiksmē līdz 40 km/h, iekļaujot gaisa/hidrauliskās bremzes. C12 izmanto tērauda āmuriņus ar nodilumizturīgām cietmetāla malām.

Darba ražība līdz 11 t/st. Nepieciešamā traktora jauda 200 ZS.

Tomahawk-C12-Tomahawk-salmu-dzirnavas

Izlādes konveijers. Hidrauliski salokāms konveijers nodrošina izlādes augstumu līdz 4.20m gan piekabēs, gan bunkurā. Tādā veidā tiek ievērojami samazināts putekļu daudzums. Transportējot, konveijers tiek salocīts virs smalcinātāja. To visu var ērti izdarīt no traktora kabīnes. Smalcinātājs ir speciāli izstrādāts tā, lai salocītā veidā pēc izmēriem būtu atļauts pārvietoties pa koplietošanas ceļiem.

tomahawk-salmu-dzirnavas-Izlades-konveijersv

Tvertnes piedziņa. Tvertnes griešanos nodrošina izturīga ķēde. Pati tvertne atrodas uz liela diametra rullīšiem un pa tiem tiek vadīta tvertne.

tomahawk-salmu-dzirnavas-tvertnes-piedzina

Īpaši izturīgas dilstošās daļas. Malšanas āmuri ir ražoti no rūdīta tērauda ar ARMATECH PLUS® malu apdari. Katru āmuriņu var ielikt četros veidos, jo ir 4 dilstošās malas, un āmurītis atrodas uz rūdītas bukses.

tomahawk-salmu-dzirnavas-dilstosas-dalas

Lieljaudas rotors. Rotora ātrums ir 2000 apgr./min, radot āmurīšu ātrumu 73 m/s. Rotors ir aprīkots ar 56 āmurīšiem.  Izturīgie 15 mm biezie āmuri rotē uz rūdītām buksēm, lai nodrošinātu fiksācijas pirkstu ilgstošu darbību. Pretvibrācijas stiprinājumi samazina nodilumu un darbības troksni.

tomahawk-salmu-dzirnavas-lieljaudas-rotors

Maināmi sieti – ātri maināmi. Sietu maiņa tiek veikta darbiniekam ērti stāvot uz zemes C12 aizmugurē, bez nepieciešamības kāpt augšā rotējošajā tvertnē. Maināmie sieti sastāv no divām ceturtdaļas apļa sekcijām, kuras nolietojuma gadījumā var mainīt, lai saglabātu smalcināšanas kvalitāti. Katru no daļām var likt cita izmēra, tādējādi papildus iegūstot vēlamo smalcināšanas smalkumu. Sieti ir pieejami ar 100 mm, 75 mm, 60 mm, 40 mm, 30 mm un 20 mm caurumu izmēriem. C12 iekšpusē esošajā plauktā var novietot 4 papildus rezerves sietus.

tomahawk-salmu-dzirnavas-mainami-sieti

Vienkārša apkope.  Kāpnes un platforma, lai nodrošinātu drošu apskates vietu smalcināšanas tvertnē. Atveramie tehniskās apkopes aizsargi un centralizēta eļļošanas vieta nodrošina vienkāršu ikdienas tehnisko apkopi. Nav nepieciešams līst zem smalcinātāja un meklēt eļļošanas nipeļus.

tomahawk-salmu-dzirnavas-vienkarsa-apkope

Lieljaudas piedziņa. Piedziņas sistēmai ir skrūves aizsardzība un apsteidzes aizsardzība. Visbeidzot, masīva 8 siksnu piedziņas sistēma ar 200 ZS jaudas pārneses iespēju.

tomahawk-salmu-dzirnavas-lieljaudas-piedzina

Automātiska jaudas regulēšana. Smalcinātāja rotora ātrums tiek kontrolēts elektroniski, un ķīpu kameras rotācija tiek automātiski regulēta, lai optimizētu jaudu atbilstoši pieejamajai traktora jaudai. Operators var mainīt ķīpu kameras rotāciju no iekrāvēja transportlīdzekļa kabīnes.

tomahawk-salmu-dzirnavas-automatiska-jaudas-regulesana

Neatkarīga hidrosistēma. Smalcinātājam ir sava hidrosistēma ar 150 litriem eļļas, kas ir aprīkota ar automātisku dzesēšanas ventilatoru. Tādējādi tiek aizsargāta traktora hidraulisko eļļa no pārkaršanas un piesārņojuma. Sistēmas hidrosūknis tiek darbināts no jūgvārpstas un nodrošina eļļas plūsmu 60 l/min.

tomahawk-salmu-dzirnavas-neatkariga-hidrosistema

Brīdinājums un drošība. Kad smalcinātāja rotora apgriezienu ātrums samazinās zem 1800 apgr./min, uz skata platformas mirgo signāls. Tas brīdina operatoru neiekraut vairāk materiāla, kamēr smalcinātāja rotora ātrums nav palielinājies. Tas arī brīdina, ka nedrīkst kāpt salmu tvertnē. Avārijas apturēšanas poga, kas ir pieejama no zemes līmeņa, nekavējoties aptur ķīpu kameras rotāciju un konveijera darbību.tomahawk-salmu-dzirnavas-bridinajums-un-drosiba

Tomahawk C12 graudu malšanas tvertne. Lai C12 ātri pārveidotu no salmu smalcinātāja par lielas jaudas graudu dzirnavām, iebūvējiet papildu graudu malšanas tvertni ķīpu kamerā un ielieciet smalkos sietus malšanas sistēmā. Graudu mitruma satura saturam jābūt līdz 17%. C12 graudu bunkurs ir konstruēts ērtai darbībai un drošai pārvietošanai pa koplietošanas ceļiem. Transportēšanas pozīcijā bunkurs ir droši nostiprināts korpusā. Ietilpība 1m3, ražība līdz 10 t/st ar 4mm sietu.

Tomahawk-C12-graudu-malsanas-tvertne

Specifikācija

Modelis

C12

Jūgvārpstas ātrums apgr./min

1000

Iekraušanas augstums, m

2.73

Transporta platums, m

2.39

Transporta garums, m

5.97

Transporta augstums, m

3.20

Garums darbībā, m

8.74

Izlādes lentas augstums (max), m

4.06

Tvertnes diametrs pie pamatnes, m

2.20

Tvertnes diametrs pie augšmalas, m

3.00

Svars, kg

4200

Gaisa / hidrauliskās bremzes

standartā

Minimālā traktora jauda

160 ZS

 

 

 

 

 

Nosūtīt pieprasījumu