Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Tehnika

Katalogs

Barības piestūmēji Westermann FA800 un FA1200

Lopbarības piestūmējs - lielisks palīgs jebkurā lopkopības uzņēmumā!

Ar Westermann FA800 vai FA1200 modeļiem ne tikai piestumsiet, bet arī samaisīsiet un atjaunosiet barības TMR un struktūru, veicinot apēdamības pieaugumu un palielinot izslaukuma rādītājus. Šķiet neticami, bet šī investīcija būs ātrāk atpelnošais agregāts Jūsu saimniecībā.

Pateicoties elastīgajai gumijai zem piestūmēja, piestūmējs atstās tīru barības eju. Lai nodrošinātu pilnīgu barības galda tīrību, iesakām izmantot arī kādu no Westermann radiālajām birstēm R1000, R1200 vai R1400.

Westermann FA800:

Barības piestūmējs ar 80 cm darba platumu būs agregatējams ar kādu no Westermann pašgājējmašīnām.

Westermann FA1200:

Baraības piestūmējs ar darba platumu 120 cm būs saderīgs ar populārākajiem minitraktoriem un iekrāvējiem. Pieejamas Weidemann, Avant, EURO, Manitou, GIANT, Schaffer, Stapler un universālās sakabes.

Labāks par barības piestumšanas robotu! 

Atšķirībā no piestumšanas robotiem, strādājot ar Westermann barības piestūmēju Jūs iegūsiet lielāku kontroli attiecībā uz apēdamību un paša procesa kvalitāti. Barība netiks saspiesta, bet tiks uzirdināta, samaisīta un novietota tieši pie barotavas, vienlaicīgi attīrot pamatni. Piestumšanu varēsiet veikt zibenīgi jebkurā laikā un apstākļos. Agregāts ir vienkāršs un nebūs nepieciešamas specifiskas zināšanas, lai paveiktu šo atbildīgo, bet vienkāršo darbu. Arī barības piestūmēja ekspluatācijas izmaksas ir salīdzinoši niecīgas salīdzinot ar barības piestumšanas robotiem. 

Piesakies izmēģinājumam savā saimniecībā!

Nosūtīt pieprasījumu

Fotogrāfijas

Lejuplādēt PDF

Lopbaribas_piestumejs_FA1200_2019_EN_buklets.pdf (221.29 KB) Lejuplādēt