Aizvērt

+371 26 533 515

info@aragro.lv

Rezerves daļas un serviss
Tehnika
Pakalpojumi
Interneta veikals www.agro24.lv

Jaunumi Jaunumi

Bioloģiskā lauksaimniecība: viegli sagremojama skābbarība ir panākumu atslēga

Pamata lopbarība ir visvērtīgākā prece bioloģiskajās saimniecībās. Laboratorijas nosakot barības sastāvu izskata ne tikai precīzu uzturvielu, minerālu un mikroelementu saturu, bet arī sagremojamību un citus faktorus. Jo labāka sagremojamība, jo labāk dzīvnieks var izmantot skābbarību. Tie ir svarīgi faktori, kad runājam par dzīvnieku veselību, auglību un ražību.

SANO eksperta padomi: Kvalitatīvas skābbarības sagatavošana

Būtisks punkts saimniecības ekonomiskajā dzīvotspējā ir lopbarības pamatproduktu kvalitāte. Augstas kvalitātes skābbarības ļauj iegūt vairāk piena no pamata barības un tādējādi ietaupīt uz olbaltumvielu un enerģijas koncentrātiem. Katrā saimniecībā ir ļoti svarīgi nodrošināt labu skābbarības kvalitāti, tāpēc mēs kopā ar SANO esam sagatavojuši svarīgākos padomus augstas kvalitātes skābbarības sagatavošanai

Tehnika Tehnika

Mēs nodrošinām lauksaimniecības un citās nozarēs strādājošus uzņēmumus ar kvalitatīvu, profesionālu tehniku

Pakalpojumi Pakalpojumi

Šķidrmēslu / vircas loģistika un iestrāde

Šķidrie mēsli un izstrādātais digestāts ir augstvērtīgs organiskais mēslojums, bet to transportēšana un iestrāde uz lauka optimālos termiņos ir problemātiska mūsdienu lopkopības un biogāzes uzņēmumos, jo darbaspēks un tehnika ir aizņemti sējas, lopbarības sagatavošanas un ražas novākšanas darbos. Lai palīdzētu lauksaimniekiem, 2011. gadā SIA „AR AGRO” uzsāka piedāvāt šķidrmēslu un digestāta loģistikas pakalpojumus. Gadu gaitā mēs šo pakalpojumu esam mērķtiecīgi attīstījuši un šobrīd uzņēmuma rīcībā ir plašs tehniskais parks, lai apkalpotu klientus īsos termiņos par pievilcīgu cenu. 


 

Lopbarības sagatavošana

Vasaras sezonā uzņēmums kopā ar sadarbības partneriem piedāvā pilna servisa zāles skābbarības sagatavošanas pakalpojumus - pļaušanu, grābšanu, ārdīšanu, smalcināšanu, transportu un pildīšanu maisos/tuneļos. 

Rudens sezonā veicam kukurūzas skābbarības smalcināšanas un transporta pakalpojumus. 


 

Kaļķošana

Kāpēc jāveic augsnes kaļķošana?

  • Kalcijs (Ca) ieņem trešo vietu augiem nozīmīgāko makroelementu sarakstā uzreiz pēc slāpekļa (N) un kālija (K);
  • Kalcijs nodrošina izturīga labības stiebra veidošanos;
  • Lai optimizētu magnija (Mg) un kalcija attiecību augsnē;
  • Lai novērstu augsnes skābumu (pH), kas bloķē virkni barības vielu un rada papildus stresu augiem.

Cietā organiskā mēslojuma kliedēšana

Augkopības praksē ir nepārprotami pierādīts, ka visaugstākās kultūraugu ražas iegūst tikai ar trūdvielām bagātās augsnēs. Cietais organiskais mēslojums satur visus augam nepieciešamos barības elementus un uzlabo augsnes struktūru, kā arī veido augu barības vielu rezerves.


 

Tehnikas noma

Gan graudkopībā, gan lopkopībā ir daudzu svarīgi darbi, kuri ir izteikti sezonāli vai īslaicīgi. Iegādāties tehniku to paveikšanai nav ekonomiski izdevīgi, tādēļ piedāvājam dažādas lauksaimniecības mašīnas un agregātus nomāt.

Mūsu vērtības Vērtības

Klientu uzticība, apmierinātība un ilgtermiņa attiecības
Darbinieku profesionalitāte, neatlaidība un mērķtiecība
Tehnikas kvalitāte, atpazīstamība un servisa nodrošinājums
Attīstība tirdzniecības, servisa nodrošināšanas un pakalpojumu nozarē

Partneri Partneri