Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Iepazīstam Bourgault tehnoloģijas sējmašīnas!

Lai tuvāk iepazītos ar Bourgault no-till tehnoloģijas sējmašīnām, jūnija sākumā nelielā kompānijā apmeklējām lauku dienas Slovākijā netālu no pilsētas Trnavas.

Slovākijas un Ukrainas kolēģiem ir liela pieredze ar Kanādā ražotajām Bourgault FMS sējmašīnām. Slovākijas puse mums ne tikai izrādīja pašu sējmašīnu, bet arī deva iespēju aplūkot dažādus laukus, kuri apsēti izmantojot Bourgault FMS CD872 PLW sējmašīnu. Atšķirīgi apstākļi, dažādas iesētās kultūras atšķirīgos sēšanas laikos, bet visus apvieno perfekts sējums.

No-till tehnoloģija iegūst arvien lielāku popularitāti lauksaimnieku vidē, vēl jo vairāk augstu darba spēka un degvielas izmaksu iespaidā. Mūs pārliecināja Bourgault sējmašīnas spējas tīrumos ar lielu augu atlieku daudzumu. Pat kukurūzas stublāji pēc kukurūzas graudu kulšanas nav šķērslis iesēt ziemas kviešus ar Bourgault FMS disku sējmašīnu.

 Bourgault no-till tehnoloģijas sējmašīnām

Strādājam pie tā, lai arī Latvijā tuvākajā laikā ierastos kāda no Bourgault sējmašīnām un būtu iespēja mūsu lauksaimniekiem arī parādīt visas Bourgault iespējas un priekšrocības vietējos apstākļos.

Vairāk par Bourgault sējmašīnas tehnoloģijām meklē ŠEIT!

Citas ziņas

Sējumu zaru ecēšu izmantošanas iespējas

Lielākajai daļai kultūru ecēšana ir ideāla nezāļu iznīcināšanas metode. Pat ja nezāļu iznīcināšana netiek veikta pilnā apjomā, nezāles ir novājinātas un ierobežotas turpmākajai augšanai. Ecēšas var izmantot visās augsnēs, un tās ir īpaši piemērotas stipri sablīvētām augsnēm.