Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Iepazīstam Bourgault tehnoloģijas sējmašīnas!

Lai tuvāk iepazītos ar Bourgault no-till tehnoloģijas sējmašīnām, jūnija sākumā nelielā kompānijā apmeklējām lauku dienas Slovākijā netālu no pilsētas Trnavas.

Slovākijas un Ukrainas kolēģiem ir liela pieredze ar Kanādā ražotajām Bourgault FMS sējmašīnām. Slovākijas puse mums ne tikai izrādīja pašu sējmašīnu, bet arī deva iespēju aplūkot dažādus laukus, kuri apsēti izmantojot Bourgault FMS CD872 PLW sējmašīnu. Atšķirīgi apstākļi, dažādas iesētās kultūras atšķirīgos sēšanas laikos, bet visus apvieno perfekts sējums.

No-till tehnoloģija iegūst arvien lielāku popularitāti lauksaimnieku vidē, vēl jo vairāk augstu darba spēka un degvielas izmaksu iespaidā. Mūs pārliecināja Bourgault sējmašīnas spējas tīrumos ar lielu augu atlieku daudzumu. Pat kukurūzas stublāji pēc kukurūzas graudu kulšanas nav šķērslis iesēt ziemas kviešus ar Bourgault FMS disku sējmašīnu.

 Bourgault no-till tehnoloģijas sējmašīnām

Strādājam pie tā, lai arī Latvijā tuvākajā laikā ierastos kāda no Bourgault sējmašīnām un būtu iespēja mūsu lauksaimniekiem arī parādīt visas Bourgault iespējas un priekšrocības vietējos apstākļos.

Vairāk par Bourgault sējmašīnas tehnoloģijām meklē ŠEIT!

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!