Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Iepazīstam Bourgault tehnoloģijas sējmašīnas!

Lai tuvāk iepazītos ar Bourgault no-till tehnoloģijas sējmašīnām, jūnija sākumā nelielā kompānijā apmeklējām lauku dienas Slovākijā netālu no pilsētas Trnavas.

Slovākijas un Ukrainas kolēģiem ir liela pieredze ar Kanādā ražotajām Bourgault FMS sējmašīnām. Slovākijas puse mums ne tikai izrādīja pašu sējmašīnu, bet arī deva iespēju aplūkot dažādus laukus, kuri apsēti izmantojot Bourgault FMS CD872 PLW sējmašīnu. Atšķirīgi apstākļi, dažādas iesētās kultūras atšķirīgos sēšanas laikos, bet visus apvieno perfekts sējums.

No-till tehnoloģija iegūst arvien lielāku popularitāti lauksaimnieku vidē, vēl jo vairāk augstu darba spēka un degvielas izmaksu iespaidā. Mūs pārliecināja Bourgault sējmašīnas spējas tīrumos ar lielu augu atlieku daudzumu. Pat kukurūzas stublāji pēc kukurūzas graudu kulšanas nav šķērslis iesēt ziemas kviešus ar Bourgault FMS disku sējmašīnu.

 Bourgault no-till tehnoloģijas sējmašīnām

Strādājam pie tā, lai arī Latvijā tuvākajā laikā ierastos kāda no Bourgault sējmašīnām un būtu iespēja mūsu lauksaimniekiem arī parādīt visas Bourgault iespējas un priekšrocības vietējos apstākļos.

Vairāk par Bourgault sējmašīnas tehnoloģijām meklē ŠEIT!

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.