Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Kāpēc SILOKING pašgājējmikseris?

Katrai saimniecībai savs SILOKING. 13 līdz 32 m3 – tik plašs ir SILOKING pašgājēju barotāju izmēru klāsts. Parasti vecākās fermās ierobežojošais faktors ir tehnikas augstums. SILOKING Compact sērijai augstums ir tikai 2,65m. SILOKING tehnoloģija ir izstrādāta rūpēs par govīm 365 dienas gadā – uzticamība un precizitāte!

SILOKING SelfLine 4.0 Compact pašgājējs barības mikseris

Darba ātrums - darba spēka ietaupījums

Velkamā barības dalītāja gadījumā barošanas procesu visa gada garumā parasti nodrošina vismaz trīs darbinieki, bet SILOKING pašgājēja barotāja gadījumā - divi. Ikdienā pašgājēju barotāju brīvi apkalpo tikai viens darbinieks neiesaistot citas iekraušanas tehnikas. 5 tonnu TMR sagatavošana un izdalīšana var aizņemt mazāk par 20 minūtēm.

SILOKING SelfLine pašgājēja maisītāja dalītaja frēze

Akurāta barības paņemšana - minimāla skābbarības kaudzes bojāšana

Ar SILOKING pašgājēju barotāju no kaudzes tiks akurāti nofrēzēts tikai tik daudz barības, cik nepieciešams. Skābbarības kaudze vienmēr būs sakārtota, ar minimālu iespēju bojāties.

SILOKING SelfLine System 1000-3225-32 pašgājējs - barības mikseris

Perfekta barības līdzekļu paņemšana no betonētas virsmas

SILOKING spēj tīri paņemt jebkurus beramos barības līdzekļus (miltus, drabiņas, rapša raušus un spraukumus, soju, kukurūzas miltus u.c.). Tas paplašina barības līdzekļu izmantošanas iespējas un samazina iesaistīto tehniku daudzumu. Līdzīgi var tikt savākti arī TMR atlikumi no barības galda.

SILOKING SelfLine NIR Sensor Einsatz

Precīza barības deva

Izvēloties SILOKING aprīkot ar NIR barības analizātoru, barības deva tiks veidota pēc pamatbarības sausnas satura. Pieredze rāda, ka dažādās barības kaudzes vietās sausnas saturs svārstās 10% amplitūdā.

SILOKING SelfLine Premium 2218 pašgājējs - barības dalītājs ferma

Vienāds maisījums visā barības galda garumā

SILOKING izsenis ir izslavēts ar viendabīgu TMR sajaukšanu. Maisīšanas gliemežu regulējamā pamatne nodrošina visu miltveida produktu pacelšanu no pamatnes un viendabīgu iemaisīšanu visos slāņos.

SILOKING barības miksera turbo nazis šnekam

Maksimāli tukša barības maisītāja tvertne

Maisīšanas gliemeži ir aprīkoti ar SILONOX cietmetāla sakausējuma pārklājumu, kas vienmēr ir slidens un gluds. SILONOX kopā ar trešo maisīšanas gliemežu ātrumu pilnībā iztukšo tvertni un tā vienmēr ir tīra.

SILOKING Dinamica Generale NIR barības analizators

Iespēja attālināti mainīt barības devu receptes

Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, barības konsultants recepšu maiņu var veikt ātri, vienkārši un attālināti. SILOKING operators momentāni saņems jaunākās receptes un varēs turpināt darbu.

Atskaite Siloking

Ļoti plašs barošanas atskaišu klāsts 

SILOKING kopā ar barošanas menedžmentu programmu piedāvā plašas un smalkas atskaites par izmantotajiem barības līdzekļiem, izdalīto TMR dažādās grupās, barošanas laiku un ilgumu, sausnas apēdamību un pat izslaukto piena daudzumu no apēstā sausnas kilograma.

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!