Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Bourgault jauns sējdisku elements - PLR (ParaLink Row™)

2022. gadā mūsu komanda uzsāka iepazīšanās tūri ar Bourgault FMS CD 872 tiešās sējas sējmašīnu, kas aprīkota ar PLW sējdisku versiju. Šobrīd Eiropas tirgum Kanādas ražotājs piedāvā “No-Till” sējmašīnu aprīkojumam izvēlēties jaunu sējelementu tipu ar apzīmējumu PLR (ParaLink Row™).

Kanādas ražotājs Bourgault izveidojot jauno sējelementu, protams, ir ņēmis vērā iepriekšējo pieredzi un vēl vairāk uzlabojis sēšanas kvalitāti un apkalpošanas ērtumu.

Galvenās atšķirības ar iepriekšējo sējelementa modeli:

  • sējdisks novietots slīpi – 7O pret braukšana virzienu un 10O pret vertikāli, kas nodrošina maksimāli efektīvu un precīzu sēklu novietošanu vajadzīgajā dziļumā neatkarīgi no augsnes;

Bourgault PLR no-till sējdiski

  • ļoti viegli regulējams sēšanas dziļums - vienkārši pārbīdot atbalsta riteņa fiksēšanas sviru. Dziļuma regulēšanas solis ir 6mm. Atbalsta ritenis vienlaicīgi kalpo kā sējdiska tīrītājs. Ir pieejami divi atbalsta disku platumi, šaurākais īpaši piemērots “No-Till” sēšanai. ;

Bourgault-PLR-no-till-sējdisku-sēšanas-dziļuma-svira

  • sējrindas aiztaisītājritenis nodrošina sēklas iespiešanu mitrā sēklas gultnē un pat sausos augsnes apstākļos;

Bourgault-PLR-no-till-sējdiski-sējrindas aiztaisītājritenis

  • vienkārša piespiedējriteņa regulēšana. Ar atsperes palīdzību tiek nodrošināts 41-82 kg piespiedējsvars uz katru sējrindu. Katru piespiedējriteni var individuāli pieregulēt, lai tas sekotu sējrindai. Jaunums – ritenis regulējas arī ieslīpi braukšanas virzienam, tādējādi sējrindas aizvēršana notiek agresīvāk, kas svarīgi sausās un smagās augsnēs. 

Bourgault-PLR-no-till-sējdiski-piespiedējriteņa-regulēšana

"No-Till” sēšanas gadījumā labāk izmantot konusveida piespiedējriteni.

Bourgault-PLR-no-till-sējdiski-

Līdzīgi kā citi Bourgault sējelementi, arī PLR ir novietots uz paralelograma rāmi, kuru ar pastāvīgu spiedienu pie zemes piespiež neliels hidrocilindrs. Tas nodrošina izcilu augsnes virsmas kopēšanu par braucot ar lielāku ātrumu.

Jaunais PLR sējelements ir kombinējams ar Air Planter™ - precīzās sējas iekārtu. Tādējādi Bourgault FMS pārtop par precīzās sējas sējmašīnu kukurūzai un sojai. Diemžēl Air Planter™ nav apvienojams ar starprindu minerālmēslu iestrādi MRB® III.

PLR ir sagatavots arī šķidro minerālmēslu lietošanai. Bourgault izmantotie nodilumizturīgie komponenti garantē efektīvu un bezproblēmu darbību gadiem ilgi.

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.