Aizvērt

+371 26 533 515

info@aragro.lv

Pasūtījuma forma

Pasūtījumu veidlapa

Lūdzu, ievadiet savu kontaktinformāciju un aizpildiet nepieciešamo informāciju par rezerves daļām. Mūsu darbinieks sazināsies ar Jums, lai pateiktu cenas un precizētu pasūtījuma detaļas.

Kontaktinformācija

Informācija par traktoru vai agregātu

Detaļu saraksts

Kods Detaļas nosaukums Skaits
Pievienot vēl

Komentāri, piezīmes

Jūsu pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu saziņu ar jums. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “AR AGRO”.

Datu aizsardzība

SIA “AR AGRO” ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar preču pasūtījuma veikšanu un tā piegādes organizēšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot kurjerkompānijas, kas veiks pasūtīto preču piegādi, ja tas būtu nepieciešams šeit noteiktās datu apstrādes nolūkiem, vai ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.