Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Tiekamies lauku dienā Jaunpils novada saimniecībā "Joži"!

Lauku diena notiks šī gada 23. jūlijā sākot no plkst. 11:00. Lauka atrašanās vieta 56.797762, 23.016844 (netālu no apdzīvotas vietas Strutele uz P104 ceļa) Programmā lauksaimniecības tehnikas (arkli, dziļirdinātāji, augsnes lobītāji, disku ecēšas, kultivatori, kompaktori, sējmašīnas u.c) demonstrējumi uz lauka.

SIA "AR AGRO" piedāvās novērtēt čehijas ražotāja Bednar dziļirdinātāju Terraland TN3000HD7R, disku ecešas SwifterDisc XO6000F un augsnes kompaktoru Swifter SO6000F lieliskās īpašības lauku apstākļos.

Lauku dienā būs iespējams baudīt Tērvetes alu un uzkodas no Lido, kā arī mūziku un atrakcijas! Lauku dienas apmeklējums ir bez maksas!

 

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.