Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

SIA "AR AGRO" - visstraujāk augošais uzņēmums Zemgalē

Laikraksts "Dienas Bizness" kopā ar SIA "Lursoft IT" jau divpadsmito gadu pēc kārtas veido visstraujāk augošo uzņēmumu sarakstu - "Gazele".

Šis bija pirmais gads, kad arī mūsu uzņēmums varēja tikts iekļauts šajā sarakstā. Ar lepnumu varam pavēstīt, ka esam iekļuvuši Latvijas visstraujāk augošo uzņēmumu skaitā vērtējot neto apgrozījuma pieaugumu 2009. - 2011. gadā. 

Latvijā esam ierindojušies 37. vietā, bet Zemgales reģionā SIA "AR AGRO" pārliecinoši ir kļuvis par visstraujāk augošo uzņēmumu. 

Publikācijai izmantota informācija no biznesa žurnāla "Lietišķā Diena" 26.09.-02.10.2012. numura.

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!

Ieguvumi šķidrmēslu transportēšanu un iestrādi veicot ar šļūteņu sistēmu

Pie mūsdienu dīzeļdegvielas cenām un tehnoloģiju iespējām, šķidrmēslu sūknēšana pa šļūtenēm jau ir ikdiena un konkurē visiem zināmo šķidrmēslu transportu un izkliedi ar traktoru mucām. Ir vairāki īpaši svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties šļūteņu šķidrmēslu iestrādes sistēmu! Par to vairāk rakstā...

Jaunumi no BEDNAR 2022. gadam!

Lauksaimniecība nemitīgi mainās. Mainās laikapstākļi, ražošanas izmaksas, kā arī lauksaimniecības metodes. Atsevišķām izmaiņām nepieciešama elastīga atbildes reakcija, kas attiecināma arī uz lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājiem. Sekojot tam Čehijas ražotājs BEDNAR aizvadītajā nedēļā prezentēja jaunumus 2022. gadam.