Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

SIA "AR AGRO" - visstraujāk augošais uzņēmums Zemgalē

Laikraksts "Dienas Bizness" kopā ar SIA "Lursoft IT" jau divpadsmito gadu pēc kārtas veido visstraujāk augošo uzņēmumu sarakstu - "Gazele".

Šis bija pirmais gads, kad arī mūsu uzņēmums varēja tikts iekļauts šajā sarakstā. Ar lepnumu varam pavēstīt, ka esam iekļuvuši Latvijas visstraujāk augošo uzņēmumu skaitā vērtējot neto apgrozījuma pieaugumu 2009. - 2011. gadā. 

Latvijā esam ierindojušies 37. vietā, bet Zemgales reģionā SIA "AR AGRO" pārliecinoši ir kļuvis par visstraujāk augošo uzņēmumu. 

Publikācijai izmantota informācija no biznesa žurnāla "Lietišķā Diena" 26.09.-02.10.2012. numura.

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.