Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Piesakies Joskin Ferti-SPACE izmēģinājumam!

No šā gada 15. septembra SIA "AR AGRO" piedāvās saviem klientiem izmēģināt Joskin Ferti-SPACE 6011-17BU organisko mēslu izkliedētāju.

Joskin Ferti-SPACE 6011-17BU tehniskie dati:

  1. tvertnes tilpums - 20 m3
  2. tandēma asis
  3. horizontāli smalcinātāji ar izkliedes diskiem (īpaši piemēroti darbam ar vistu mēsliem)
  4. vadība ar pulti
  5. Nepieciešamā traktora jauda - no 180 ZS

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.