Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Piegādāts pirmais SILOKING SelfLine 4.0 System 300+ barības mikseris

2020. gada novembrī SILOKING Mayer Maschinenbau GmbH paplašināja savu produktu klāstu, prezentējot jaunu un jaudīgu pašgājēju barības mikseri ar tilpumu no 19 m³ līdz 25 m³.

SILOKING  barošanas tehnoloģiju speciālisti ir izstrādājuši jaunu pašgājēju barības maisītāju SILOKING SelfLine 4.0 System 300+. Šī gada februāra sākumā pirmā šī modeļa pašgājējmašīna tika piegādāta saimniecībā Vācijā.

"Spēcīgs barības mikseris ar lielu tilpumu saimniecībām,

kurām ir prasība barot ātri un efektīvi!"

tā produktu vadītājs Dr. Filips Tviklers definē

jaunā modeļa SelfLine 4.0 System 300+ īpašības.

Papildinājums pašgājējmašīnu barības mikseru klāstam

Šis ir mērķtiecīgs produktu klāsta papildinājums. System 300+ atradīsies starp Compact un Premium modeļiem ar 3 punktu šasiju (no 13 m³ līdz 22 m³), un diviem augstākās klases modeļiem System 500+ un 1000+ (no 19 m³ līdz 32 m³). Tagad klienti var izvēlēties sev vēl piemērotāku modeli.

Galvenā uzmanība tika pievērsta uzticamībai un maksimālajai izturībai, balstoties uz System 500+ modeļa pieredzi. Izturīga šasija, liela maisīšanas jauda pat ar īpaši smagām devām nodrošina ilgu kalpošanas laiku un augstu ekonomisko efektivitāti.

Tehniskās inovācijas nodrošina zemas ekspluatācijas izmaksas

Gaisa balstiekārta ar 4 riteņu stūrēšanu un liela izmēra riepām piedāvā ne tikai braukšanas komfortu ar ātrumu līdz 25 km/h, bet arī lielisku klīrensu un perfektu saķeri. 218 ZS Volvo dzinējam ir liels griezes moments, 1000 stundu tehniskās apkopes starpposms, mazs dīzeļdegvielas patēriņš un lieliska kombinācija ar hidraulisko sistēmu. Tas viss kopā samazina ikdienas izmaksas.

Nākotnes standarti ar SILOKING jau šodien!

Visi SILOKING pašgājēju maisītāju - barotāju modeļi ir aprīkoti ar dažādām palīgsistēmām. Maisīšanas automātiska izslēgšana pēc katram maisījumam noteiktā maisīšanas laika, maisītāju apturēšana pēc katras dzīvnieku grupas pabarošanas -  tie ir tikai divi piemēri. Šīs regulēšanas iespējas kopā ar bezmaksas SILOKING Data (programmējama svēršanas sistēmas un barošanas pārvaldības programmatūra), atspoguļo sasniegumus digitālajā barošanas pārvaldībā un dod iespēju barotāja datus nepārtraukti nosūtīti fermas pārvaldniekam. Tas nozīmē, ka viss tiek kontrolēts jau no paša sākuma - dienu pēc dienas!

Tehniskie dati jaunajam modelim pieejami šiet: SILOKING SelfLine 4.0 System 300+ 2519

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!