Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Nepieciešama zālāja sēšana un kopšana? Šis piedāvājums būs tieši Jums!

SIA “AR AGRO” piedāvā unikālu iespēju kvalitatīvi un ātri iesēt zālāju ar Duvelsdorf GREEN.RAKE expert kombinācijā ar TERRA.ROLLER expert veltņiem. Jums ir iespēja iepazīties un pārbaudīt darbībā šo sējmašīnas kombināciju savā saimniecībā jau šogad! Sazinieties ar mums un iesējiet šogad paredzēto zālāju.

Kvalitatīva un ātrā zālāja sēšana? To nodrošinās Duvelsdorf kombinācija!

Patiesībā šo agregātu kombinācija dara četrus darbus vienlaicīgi: šļūkšana, ecēšana, sēšana, un pievelšana ar Cambridge tipa 550mm ruļļiem.

GREEN.RAKE expert ecēšas ar sīksēklu sējmašīnu

Šļūci, ecēšas un sējmašīnu ir iespējams izmantot atsevišķi – ideāli pavasarī esošu zālāju kurmju rakumu līdzināšanai un ecēšanai ar vai bez papildus zālāja piesējas. Ērti piesēt lokālus meža zvēru radītos bojājumus. GREEN.RAKE expert svars 1180kg, 6m darba platums, aprīkots ar pneimatisko sējmašīnu TP-Turbo-Jet Super 8 TP0830IN ar 500 litru bunduli un 8 izvadiem. 10mm ecēšu zari novietoti trīs rindās, kuri ērti noregulējami četrās slīpuma pozīcijās. Zaru pazaudēšanas drošībai, caur atsperu daļai izvērta trosīte.

Zālāja sējmašīnas zaru trosītes Zālāja sējmašīna GREEN.REK expert

Atkarībā no braukšanas ātruma un ieregulētās padeves, izsējas norma regulējama no 5-120 kg/ha. Ja sējmašīnai nomaina izsējas rullīti uz lielāku, tad 15-300kg/ha.

TERRA.ROLLER expert lauka veltņi

Šis ir atsevišķs agregāts, kurš lieliski izmantojams kombinācijā ar sējmašīnu vai lietojams atsevišķi. Vienmērīgs spiediens uz augsni, labi kopē reljefu – tādējādi perfekti pieveļ augsni gan svaigā sējumā, gan esošu zālāju kopšanā. Lauka veltņi ir aprīkoti ar hidrauliski darbināmu atsperzaru šļūci. TERRA.ROLLER expert lauka veltņu darba platums 6,30 m, masa 4020 kg. 

Duvelsdorf GREEN.RAKE expert un TERRA.ROLLER expert kombinācijas vilkšanai nepieciešams 150-200 ZS jaudas traktors. Paredzamā darba ražība 4-5 ha/h.

SEED.CON smartphone aplikāvija Zālāja sējmašīna kombinācijā ar lauka veltņiem


Šobrīd SIA “AR AGRO” piedāvā šo zālāju kopšanas iekārtu un sējmašīnu pārbaudīt un notestēt Jūsu saimniecībā līdz 10ha platībā.

Sazinieties ar mums par izmēģināšanas vai iegādes iespējām: 

Uldis Eiduks
Projektu vadītājs
GSM: +371 29139952
e-mail: uldis@aragro.lv

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!