Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Lauku diena Jaunpils novada saimniecībā Joži ir aizvadīta!

23. jūlijā tika aizvadīta lauku diena Jaunpils novada saimniecībā Joži, kurā dalību ņēma 14 uzņēmumi.

Laika apstākļi mūs lutināja un bija prieks redzēt tik kuplu skaitu apmeklētāju. Dalībnieki bija sagatavojuši lielu daudzumu augsnes apstrādes un sējas agregātus. Neskatoties uz to, pasākums noritēja raiti. Šķiet, nevienam nebija jāgarlaikojas un ikviens redzēja kādu agregātu, kuru tuvākā vai tālākā nākotnē būtu nepieciešams iegādāties saimniecībā. Noteikti būs arī saimnieki, kam patika SIA "AR AGRO" demonstrētie BEDNAR agregāti, vai stendā redzamā J&M 24XR graudu pārkraušanas piekabe un skābsiena kompaktors.

Šeit neliels atskats bildēs no lauku dienas:

  

Foto autors: Edvīns Želvis

 

 

Foto autors: Edvīns Želvis

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.