Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

“Plus” kļūst par “Pro” - lielāka izturība un zudumu samazināšana līdz minimumam

Galvenais mērķis, izstrādājot jauno 300pro un 400pro sēriju, ir izmantot Kemper kukurūzas hederu iepriekšējās priekšrocības, bet palielināt izturību un vēl vairāk optimizēt ražas uzņemšanu un vadību uz pašgājējsmalcinātāju pat visgrūtākajos apstākļos.

Jaunās Kemper 300pro sērijas dizains
Jaunās Kemper 400pro sērijas dizains

Palielināts kalpošanas laiks un samazināts nodilums

Lauksaimnieki un kontraktori izvēlas Kemper kukurūzas hederus, jo tie ir ļoti universāli un uzticami. Izmantojot Kemper viņi sasniedz lielāku sezonālo ražību un tādēļ sagaida ilgāku kalpošanas laiku ar minimālu apkopi sezonas laikā. Vācijas ražotājs to ir ņēmis vērā un PRO sērijā piedāvā izturīgas, lielas slodzes detaļas visām nodilumam pakļautajām vietām. Tas attiecas uz rotoru nažiem, aizsargpannām, šķīrējiem un padeves rotoriem.

HD komponenti, kas palielina izturību

Ražas zudumu samazināšana līdz minimumam

Lauksaimniekiem lielas bažas rada kukurūzas vālīšu zudumi uz lauka. Tomēr ikviens lauksaimnieks zina, ka īpaši sarežģīti ir strādāt ekstrēmos apstākļos, piemēram, kad kukurūzu meža dzīvnieki vai laikapstākļi ir nogāzuši uz lauka. Kemper inženieri nepārtraukti veic testus arī šādos nelabvēlīgos apstākļos visā pasaulē un tādējādi ir turpinājuši optimizēt PRO sērijas kukurūzas hederus.

Droša kukurūzas uzņemšana, pateicoties jaunajiem rotoru pīķiem

Kemper Pro sērijas hederiem tagad ir jauna patentēta rotoru zobu forma ar "atskabargu", kas droši satver un notur kukurūzu, lai to nogādātu tieši smalcinātājā. Šis jaunais rotoru dizains noturēs katru kukurūzas kātu pat uz lauka nogāzēm. 

Jaunā zobu forma ar

Uzlabota augu vadība transportiera kanālā

Kemper inženieri ir uzlabojuši arī kukurūzas masas nogādāšanu uz hedera centru. Iepriekšējo modeļu šaurās vietas ir likvidētas, un kanāls kļūst lielāks virzienā uz hedera centru, lai varētu droši transportēt pat lielu smalcināmo masu un garu kukurūzu. Jaunais dizains atvieglo arī reversēšanu.

Uzlabota augu vadība transportiera kanālā

Kemper 400pro sērijas hedera kanāli izveidoti bez sašaurinājumiem un kļūst arvien lielāki virzienā uz hedera centru.

Uzlabota masas padeve ar dažādām rindstarpām

Ja kukurūza ir iesēta ar attālumiem starp rindām, kas ir mazāki par 75 cm, vai ja strādājat nogāzē, regulējamie malu šķīrēji ļauj pielāgoties attiecīgajiem apstākļiem. Šos šķīrējus var arī pilnībā noņemt (400pro).

Uzlabota masas padeve ar dažādām rindstarpām

300pro - jauna dizaina skrūvējami padeves pīķi

Jaunie padeves pīķi 300pro sērijas modeļiem tiek pieskrūvēti atsevišķi. Tas nozīmē, ka tos var viegli noņemt, ja jāvāc sakritusi kukurūza..

300pro - jauna dizaina skrūvējami padeves pīķi

300pro – jauna dizaina aizsargs centrālajiem rotoriem

Liels pārsegs centrālajā daļā nosedz rotorus priekšpusē un tādējādi samazina kukurūzas vālīšu zudumu risku atsevišķām kukurūzas šķirnēm.

300pro – jauna dizaina aizsargs centrālajiem rotoriem

400pro – jauns plakans rotoru dizains

Sagāztas kukurūzas apstākļos ir svarīgi, lai rotora pīķi atrastos zem sakritušās kukurūzas. Jaunais zemais rotoru dizains novērš masas stumšanu uz priekšu. Sakritusī masa plūst tieši pāri rotoram uz padeves kanālu. Līdz minimumam tiek samazināta materiāla uzkrāšanās, kas varētu izraisīt nosprūšanu. Šis ir liels atvieglojums pašgājējsmalcinātāja operātoram, jo tas samazina apstāšanos skaitu un nepieciešamību braukt atpakaļgaitā.

Jaunais Kemper 400pro rotoru plakanais dizains

Jaunais Kemper 400pro rotoru plakanais dizains

400pro - Vienmērīga padeve pašgājējsmalcinātāja padeves veltņiem.

Lai nodrošinātu pašgājējsmalcinātāja svarīgo mezglu daļu vienmērīgu darbību, masas plūsmai jābūt vienmērīgi sadalītai pa visu kanāla platumu. Tā nodrošināšana sākas ar kukurūzas hederi. Tāpēc ir pārveidota centrālā sekcija, kas nodrošina labāku masas sadalījumu uz sāniem. Šis uzlabojums ļaus pagarināt visu dilšanai pakļauto komponentu kalpošanas laiku. Rezultāts ir arī lielāka efektivitāte un lielāka pašgājējsmalcinātāja ražība.

Kemper 400pro modelim pārveidota vidusdaļa

Kemper 400pro modelim pārveidota vidusdaļa


400pro - viegla tīrīšana pēc sezonas

Kukurūzas hedera tīrīšana arī ir padarīta vienkāršāka. Turpmāk rotora augšējo vāku būs iespējams noņemt, atskrūvējot tikai dažas skrūves. Tas atvieglos apkopju veikšanu.

Noņemams rotora vāks Kemper 400pro modelim

Noņemams rotora vāks Kemper 400pro modelim

Jaunie Kemper 300pro un 400pro kukurūzas hederi, kas aprīkoti ar jaunā tipa masas padeves dizainu, piedāvā klientiem pilnīgi jaunu "kukurūzas novākšanas pieredzi. Tie atvieglos darbu pašgājējsmalcinātāja operatoriem, jo īpaši sarežģītos ražas novākšanas apstākļos. Kemper hederi vienmēr ir bijuši pazīstami ar savu augsto tālākpārdošanas vērtību. Pareizi apkalpojot, šie hederi saglabā savu vērtību pat pēc daudzu gadu ilgas lietošanas, un tos var viegli pārdot otrreizējā tirgū.

Kemper 360pro un 460pro kukurūzas hederus ražo visiem populārākajiem pašgājējsmalcinātāju zīmoliem – Claas, New Holland, Krone, Fendt un protams John Deere. Jauno Pro sēriju var pasūtīt jau tagad un piegādes plānotas 2024. gada pavasarī.

Citas ziņas

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.