Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Kelly Diamond Harrow Latvijā!

Latvijā drīz sāks darbu pirmie Kelly 9m un 12m ķēdes sistēmas diski, kas ļaus ērti, ātri un lēti apstrādāt laukus. Iestrādājot augu atliekas - rugājus, paātrinās to sadalīšanās laiku, nemainot augsnes augšējo slāni. Lai gan katram laukam un saimniecībai ir atšķirīgi apstākļi, Kelly ķēdes sistēma ievērojami samazinās lauku apstrādes izmaksas.

Izcili rezultāti nezāļu un to sakņu ierobežošanā

Kelly rombveida sistēma samazina herbicīdu izdevumus - veiksmīgs agregāts cīņā pret nezālēm un nezāļu rezistenci pret herbicīdiem. Kelly ne tikai izravē nezāles un atstāj tās uz virsmas izžūšanai, bet arī stimulē snaudošu nezāļu sēklu augšanu, kas ir ļoti svarīgi periodā pēc graudaugu novākšanas.
Kellu Diamond Harrow ķēdes disku ecēšas

Ātra un lēta lauku apstrāde un sagatavošana sējai

Ar vieglu rāmi un salīdzinoši mazu nepieciešamo traktora jaudu Kelly disku ķēdes sistēma var strādāt ar ātrumu 14 km/h un vairāk. Gluds lauks nebojās Jūsu sējmašīnu, ļaus sēt precīzi, ātri un ietaupīs sēklas izmaksas. Kelly disku ķēdes nolīdzinās augsnes grambas un izciļņus, atstājot vienmērīgu virsmu. Lauksaimnieki var būt pārliecināti, ka pēc apstrādes ar Kelly disku ķēdes sistēmu, sējmašīna varēs attīstīt lielāku darba ātrumu, būs vienmērīgāka sēklu atstarpe un sēšanas dziļums.
Kelly Diamond Harrow rombveida sistēmas darba platums ir no 4 līdz 12 metriem.

Kelly disku ķēdes rugāju apsaimniekošanas pieeja

Kelly novatoriskās disku ķēdes izstrādātas, lai apstrādātu vissmagākās augu atliekas, paātrina sadalīšanos, nemainot augsnes augšējo slāni, kas palīdz atliekām sadalīties. Kelly izveidotā agresīvā disku ķēde nozīmē, ka augsnes gatavošanu var sākt agri sezonas sākumā, ietaupot darbaspēka un degvielas izmaksas. Organisko vielu daudzuma palielināšana veicina augsnes struktūras uzlabošanos. Pievienojiet tam darba produktivitātes pieaugumu, un Jūs redzēsiet, kāpēc Kelly rombveida agregāts ar disku ķēdēm ir ideāls Jūsu saimniecībai.

Citas ziņas

Augu atlieku iestrāde ar Kelly disku ķēdes tehnoloģiju

Pēc novāktās ražas ir būtiski iestrādāt augu atliekas, lai nodrošinātu labu vidi nākamajai ražai. Nelielā dziļuma augsnes apstrādes tehnoloģija, ļauj mulčēt un iestrādāt augu atliekas augsnē vienā piegājienā, tā ietaupot gan laiku, gan enerģiju. Kelly disku ķēdes sasmalcina, panākot to bioloģisku noārdīšanos un veido izolējošu mulčas slāni, kā arī atgriežot barības vielas augsnē. Stipra, ātra un efektīva – Kelly augsnes apstrādes sistēma ir jaunākās paaudzes instruments augu atlieku iestrādē.

Karstuma stress govīm

Vasaras mēneši lielākoties atnes daudz pozitīvā, taču jāteic, ka arī ar nepatīkamām parādībām joprojām var gadīties saskarties. Pat ne pārāk karstās vasarās, kad mēs paši jūtamies pietiekami komfortabli, ganāmpulkam tomēr jāpievērš īpaša vērība. Ja cilvēks 20°C jutīsies lieliski, tad govij, kad gaisa mitrums ir augsts, šī temperatūra jau var izraisīt karstuma stresu.