Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Kelly Diamond Harrow Latvijā!

Latvijā drīz sāks darbu pirmie Kelly 9m un 12m ķēdes sistēmas diski, kas ļaus ērti, ātri un lēti apstrādāt laukus. Iestrādājot augu atliekas - rugājus, paātrinās to sadalīšanās laiku, nemainot augsnes augšējo slāni. Lai gan katram laukam un saimniecībai ir atšķirīgi apstākļi, Kelly ķēdes sistēma ievērojami samazinās lauku apstrādes izmaksas.

Izcili rezultāti nezāļu un to sakņu ierobežošanā

Kelly rombveida sistēma samazina herbicīdu izdevumus - veiksmīgs agregāts cīņā pret nezālēm un nezāļu rezistenci pret herbicīdiem. Kelly ne tikai izravē nezāles un atstāj tās uz virsmas izžūšanai, bet arī stimulē snaudošu nezāļu sēklu augšanu, kas ir ļoti svarīgi periodā pēc graudaugu novākšanas.
Kellu Diamond Harrow ķēdes disku ecēšas

Ātra un lēta lauku apstrāde un sagatavošana sējai

Ar vieglu rāmi un salīdzinoši mazu nepieciešamo traktora jaudu Kelly disku ķēdes sistēma var strādāt ar ātrumu 14 km/h un vairāk. Gluds lauks nebojās Jūsu sējmašīnu, ļaus sēt precīzi, ātri un ietaupīs sēklas izmaksas. Kelly disku ķēdes nolīdzinās augsnes grambas un izciļņus, atstājot vienmērīgu virsmu. Lauksaimnieki var būt pārliecināti, ka pēc apstrādes ar Kelly disku ķēdes sistēmu, sējmašīna varēs attīstīt lielāku darba ātrumu, būs vienmērīgāka sēklu atstarpe un sēšanas dziļums.
Kelly Diamond Harrow rombveida sistēmas darba platums ir no 4 līdz 12 metriem.

Kelly disku ķēdes rugāju apsaimniekošanas pieeja

Kelly novatoriskās disku ķēdes izstrādātas, lai apstrādātu vissmagākās augu atliekas, paātrina sadalīšanos, nemainot augsnes augšējo slāni, kas palīdz atliekām sadalīties. Kelly izveidotā agresīvā disku ķēde nozīmē, ka augsnes gatavošanu var sākt agri sezonas sākumā, ietaupot darbaspēka un degvielas izmaksas. Organisko vielu daudzuma palielināšana veicina augsnes struktūras uzlabošanos. Pievienojiet tam darba produktivitātes pieaugumu, un Jūs redzēsiet, kāpēc Kelly rombveida agregāts ar disku ķēdēm ir ideāls Jūsu saimniecībai.

Citas ziņas

Ieguvumi šķidrmēslu transportēšanu un iestrādi veicot ar šļūteņu sistēmu

Pie mūsdienu dīzeļdegvielas cenām un tehnoloģiju iespējām, šķidrmēslu sūknēšana pa šļūtenēm jau ir ikdiena un konkurē visiem zināmo šķidrmēslu transportu un izkliedi ar traktoru mucām. Ir vairāki īpaši svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties šļūteņu šķidrmēslu iestrādes sistēmu! Par to vairāk rakstā...

Jaunumi no BEDNAR 2022. gadam!

Lauksaimniecība nemitīgi mainās. Mainās laikapstākļi, ražošanas izmaksas, kā arī lauksaimniecības metodes. Atsevišķām izmaiņām nepieciešama elastīga atbildes reakcija, kas attiecināma arī uz lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājiem. Sekojot tam Čehijas ražotājs BEDNAR aizvadītajā nedēļā prezentēja jaunumus 2022. gadam.

Kāpēc SILOKING pašgājējmikseris?

Katrai saimniecībai savs SILOKING. 13 līdz 32 m3 – tik plašs ir SILOKING pašgājēju barotāju izmēru klāsts. Parasti vecākās fermās ierobežojošais faktors ir tehnikas augstums. SILOKING Compact sērijai augstums ir tikai 2,65m. SILOKING tehnoloģija ir izstrādāta rūpēs par govīm 365 dienas gadā – uzticamība un precizitāte!