Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Jaunumi no BEDNAR 2022. gadam!

Lauksaimniecība nemitīgi mainās. Mainās laikapstākļi, ražošanas izmaksas, kā arī lauksaimniecības metodes. Atsevišķām izmaiņām nepieciešama elastīga atbildes reakcija, kas attiecināma arī uz lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājiem. Sekojot tam Čehijas ražotājs BEDNAR aizvadītajā nedēļā prezentēja jaunumus 2022. gadam.

2022. gadam BEDNAR ievieš jaunus modeļus: VERSATILL VN_L un VO_L vieglos universālos kultivatorus, jauno disku kultivatoru SWIFTERDISC XO_PROFI modeļu sēriju, un platos kultivatorus SWIFTERDISC XE_MEGA. Ievērojami pilnveidoti platie disku kultivatori SWIFTERDISC XE, kompaktori SWIFTER SE, kā arī ATLAS AO_PROFI disku kultivatoru modeļu sērija, OMEGA OO_L un OMEGA OO_FL sējmašīnas.


Disku kultivātori SWIFTERDISC XE_PROFI un ATLAS AE_PROFI ar jaunām vadības iespējām

Klientu prasības, pēc kurām darbojas BEDNAR, var būt diezgan atšķirīgas. No vienas puses, ir klienti, kuri prasa augstākās klases tehniskos un konstruktīvos risinājumus kombinācijā ar pilnībā automatizētiem hidrauliskās iekārtas iestatījumiem. No otras puses, ir klienti, kuri dod priekšroku pārbaudītām funkcijām, piemēram, vienkāršu hidraulikas vadību no traktora. 

BEDNAR EASY ELECTRO-HYDRAULIC CONTROL vadība

Disku kultivatorus SWIFTERDISC XE_PROFI un ATLAS AE_PROFI ir aprīkoti ar pilnīgi jaunu elektrohidrauliskās sistēmas risinājumu, ko sauc par BEDNAR EASY ELECTRO-HYDRAULIC CONTROL.

Sistēma nodrošina pilnībā automatizētu visu darba parametru iestatīšanu un vērtību ievadīšanu vadības terminālī, pilnībā automatizētu salocīšanas/atlocīšanas secību, kā arī iespēju iestatīt visus parametrus un automātisku regulēšanu darba laikā. Load Sensing savienojums nodrošina, ka sūknis piegādā tikai tik daudz eļļas, cik nepieciešams konkrētās funkcijas konkrētajam uzdevumam; tas viss ir pilnībā automatizēts.

Manuālā hidrauliskā vadība (BEDNAR MANUAL HYDRAULIC CONTROL)

BEDNAR MANUAL HYDRAULIC CONTROL vadība

Mēs esam izstrādājuši manuālo hidraulisko vadību BEDNAR MANUAL HYDRAULIC CONTROL klientiem, kuriem nav nepieciešams maksimāls vadības komforts, un kuri vēlas vadīt agregātu tikai ar traktora hidraulikas sekcijām. Disku kultivatora individuālās funkcijas tiek aktivizētas ar vārstiem uz agregāta jūgstieņa, darba parametri tiek iestatīti, izmantojot hidrauliskos klipus uz agregāta atsevišķiem hidrauliskajiem cilindriem.

Turklāt SWIFTERDISC XE_PROFI sērijas modeļi ir pieejami ar darba platumu, sākot no 10,4 metriem. Šo plato disku kultivatoru priekšējais aprīkojums ir papildināts arī ar hidrauliski regulējamo Crushbar šļūci, kas pieejama gan XE 10400 PROFI, gan XE 12400 PROFI modeļiem.


SWIFTER SE – jauni traktora atstāto pēdu rušinātāji un trešais Crosskill veltnis

Platos SWIFTER SE kombinētos kultivatorus ar darba platumu no 8,2 līdz 12,2m var aprīkot ar traktora pēdu rušinātājiem – fiksētiem, vai teleskopiskiem. SE10000 un SE12000 modeļus tagad var aprīkot ar transporta ass atstāto sliežu ružinātājiem.

Klientiem, kuri iegādājas SWIFTER kombinētos kultivatorus, patīk kombinēt aizmugurējos veltņus ar trešo Crosskill veltni. Iepriekš šis papildus aprīkojums tika piedāvāts tikai ar daļēji uzkarināmiem SWIFTER SO_PROFI kultivatoriem, bet turpmāk pieejams arī SE10000 modelim. Trešais Crosskill veltnis ar diametru 350 mm nodrošina perfektu drupināšanu un augsnes apstrādi.

 SWIFTER aizmugurējie veltņi


ATLAS AO_PROFI smago disku kultivatoru modeļu sērijas paplašināšana

Klientiem īpaši patīk disku kultivatori ATLAS AO_PROFI, lai apstrādātu laukus ar lielu labības atlieku daudzumu un iestrādātu organisko mēslojumu. Tie ir īpaši populāri, pateicoties lielajam klīrensam un lielajam diska diametram 620x6 mm, kas nodrošina izcilu labības atlieku iestrādāšanu un samaisīšanu ar augsni līdz 16 cm dziļumam.

ATLAS AO_PROFI - 7 m platums

ATLAS AO_PROFI modeļu sērija ir papildināta ar jauno AO7000 PROFI modeli, kura darba platums ir 7 metri. Klienti var izvēlēties no trīs modeļus ar darba platumu no 5 līdz 7 metriem. 


SWIFTERDISC XE_MEGA disku kultivators jaudīgākajiem traktoriem

Lieljaudas kāpurķēžu traktoriem ir nepieciešami atbilstoši agregāti. BEDNAR nodrošina šādus agregātus, ieviešot platos disku kultivatorus ar darba platumu līdz 18,4 metriem. Jaunā SWIFTERDISC XE_MEGA modeļu sērija strukturāli ir balstīta uz pārbaudītu plato disku kultivatoru koncepciju. Galvenā atšķirība ir tandēma transporta asī, ko pieprasa likumdošanas standarti.

Disku sekcijas ir uzstādītas uz salokāmiem sānu rāmjiem, izmantojot pārbaudīto X-PRECISE sistēmu (disku sekcijas sakārtotas “X” formā). Diski ir pieejami ar diametru 520x5 mm un 560x5 mm, robotie vai agresīvie. Neskatoties uz maksimālo darba platumu 18,4 metri, agregāts ir ļoti kompakts un atbilst ES ceļu satiksmes prasībām. Agregāts transportā nepārsniedz 3 metru platumu un maksimālo transportēšanas augstumu - 4 metrus.

disku sekcijas sakārtotas “X” formā


OMEGA OO_L and OO_FL sējmašīnas tagad ar maksimālo darba platumu 9 metri

Kopš OMEGA sējmašīnu ienākšanas tirgū, to ražošana un pārdoto mašīnu skaits ar katru gadu ievērojami pieaug. OMEGA sējmašīnas ir ļoti populāras, pateicoties lielajai aprīkojuma dažādībai, kas ļauj klientam pielāgot sējmašīnu saviem apstākļiem. Turklāt ir pieejami vairāki tehniskie risinājumi, piemēram, spiediena tvertne, PSP sējas lemešu sistēma, priekšējās šļūces kombinācija ar gumijas riepu rindu vai iespēja izvēlēties 12,5 vai 16,7 cm rindu atstarpes.

OMEGA OO_L and OO_FL – ar maksimālo darba platumu 9 metri

Tirgū šobrīd vērojams liels pārdošanas pieaugums sējmašīnām, kas ir kombinētas ar augsnes apstrādi un ar darba platumu 8 un 9 metri. Klienti iegādājas jaudīgākus traktorus un šādiem traktoriem ir nepieciešami atbilstoši agregāti. OMEGA OO_L modeļu sērija piedāvā jauno OMEGA OO 9000L modeli ar darba platumu 9 metri; OMEGA OO_FL kultūraugu sēšanai kopā ar mēslošanas līdzekli - OO8000 FL un OO9000 FL modeļi ar darba platumu 8 un 9 metri dažādu kultūru sēšanai.


KATOR augsnes frēze ar ievērojamām priekšrocībām

2021. gadā BEDNAR paziņoja par augsnes frēzes ieviešanu savā produktu klāstā. Jaunais produkts vertikālo augsnes frēžu veidā ar darba platumu no 3 līdz 8 metriem nostiprinās BEDNAR tirgos, kur ir populāri šādi augsnes apstrādes agregāti.

KATOR rotējošās ecēšas

KATOR vertikālās frēzes ir ļoti interesantas salīdzinājumā ar citiem konkurentu piedāvātiem agregātiem. Jāpiemin gultņi, kur katrs no rotoriem ir aprīkots ar trīs gultņiem; neviens cits ražotājs nepiedāvā versiju ar trīs gultņiem. Šī sistēma aizsargā zobratus, vārpstas un blīves no bojājumiem. Arī īpašajai aizsardzībai pret akmeņiem ir interesants risinājums, kas novērš akmeņu iesprūšanu starp rotoru un agregāta galvenā rāmja apakšējo daļu, un aizsargā rotoru un citas daļas no bojājumiem. Lietotāji noteikti novērtēs ātro frēzes zaru nomaiņas sistēmu - vienkārši izvelciet šķeltapu, noņemiet tapu un nomainiet zaru. Salīdzinot ar konkurentu agregātiem, KATOR augsnes frēzes nodrošina arī izcilu augsnes apstrādes kvalitāti pateicoties nelielajam attālumam starp atsevišķiem rotoriem – 22 cm salokāmām versijām, 24,5 cm cietajām versijām.


BEDNAR ir progresīvs lauksaimniecības agregātu ražotājs

BEDNAR uzņēmums specializējas augsnes apstrādes, sēšanas, mēslošanas un mulčēšanas agregātos. Pateicoties ciešajai saiknei ar lauksaimniecības praktiķiem, uzņēmums ir viens no inovatīvākajiem lauksaimniecības agregātu ražotājiem, izstrādājot un ražojot agregātus ar augstu pievienoto vērtību priekš lietotāja. Uzziniet vairāk par par augsnes agregātiem mūsu mājas lapā vai www.bednar.com.

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!

Ieguvumi šķidrmēslu transportēšanu un iestrādi veicot ar šļūteņu sistēmu

Pie mūsdienu dīzeļdegvielas cenām un tehnoloģiju iespējām, šķidrmēslu sūknēšana pa šļūtenēm jau ir ikdiena un konkurē visiem zināmo šķidrmēslu transportu un izkliedi ar traktoru mucām. Ir vairāki īpaši svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties šļūteņu šķidrmēslu iestrādes sistēmu! Par to vairāk rakstā...