Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Izmanto Joskin dāvāto iespēju!

Joskin līdz 2017. gada 31. janvārim piedāvā atlaidi piekabēm, organisko mēslu ārdītājiem un lopu pārvadāšanas piekabēm, kas pieejamas ražotāja noliktavā. Atlaides apmēru aprēķina attiecīgi pēc to standarta tilpuma, kravnesības vai grīdas garuma. Atlaides apmērs uz vienu vienību var sasniegt līdz pat 7000 EUR!

Konkrētā akcija tiek piedāvāta sekojošiem modeļiem, kas ir ražotāja noliktavā:

Piemēram Joskin SILO-SPACE 20/40 ar 40 kubikmetru standarta tilpumu piedāvātā atlaide sasniedz 6000 EUR!  

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.