Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

JAUNUMS: graudu konservācija ar Combisan Acid

Kvalitatīva barība ir pamats veiksmīgai liellopu un cūku barošanai. Gan pamata barībai, gan koncentrētajai barībai jābūt higiēniski nevainojamai – lai nodrošinātu labu garšu, labāko barības vielu piegādi un optimālu barības uzņemšanu. Tāpēc saimniecībām, kas pašas gatavo savu koncentrēto barību, mēs iesakām izmantot Sano jauno produktu - Combisan Acid.

Kombinētā skābe – efektīvākais konservants graudaugiem, kā arī efektīvs līdzeklis pret atkārtotu skābbarības vai TMR karšanu barības galdā.

Kvalitatīva barība ir pamats veiksmīgai liellopu un cūku barošanai. Gan pamata barībai, gan koncentrētajai barībai jābūt higiēniski nevainojamai – lai nodrošinātu labu garšu, labāko barības vielu piegādi un optimālu barības uzņemšanu. Tāpēc saimniecībām, kas pašas gatavo savu koncentrēto barību, mēs iesakām izmantot Sano jauno produktu - Combisan Acid.

Graudu konservācija Eurobagging Combisan Acid

Combisan Acid sastāva īpašības:

 • Propionskābe, sorbīnskābe un skudrskābe, ātrai un efektīvai aizsardzībai
 • Skudrskābes, benzoskābes un propionskābes sāļi ilgstošai aizsardzībai
 • Īpaša aizsardzība pret raugiem ar destilētām taukskābēm

Šo skābju sāļu kombinācija efektīvi darbojas pret dažādām kaitīgām baktērijām, raugiem un pelējuma sēnītēm. Turklāt, tas ir vislabākais risinājums, lai Jūsu tehnikai nebūtu korozijas riska.

Jūsu priekšrocības izmantojot Combisan Acid: 

 • Vērtīgās koncentrētās barības saglabāšana, aizsardzība pret bojājumiem.
 • Vairāk augstas kvalitātes barības veseliem un spēcīgiem dzīvniekiem.
 • Nav kodīgas ietekmes uz tehniku.
 • Sastāvā ir propionskābe un benzoskābe (nātrija benzoāts), kuras kalpo kā ļoti efektīvas skābes konservēšanai.
 • Īpaša aizsardzība arī pret raugiem ar destilētām taukskābēm.

Graudu konservācija Eurobagging Combisan Acid

Kombinētās skābes piemērošanas jomas:

 • Mieži, kvieši, rudzi, tritikāle un auzas (veseli graudi, sasmalcināti, malti, placināti)
 • Kukurūzas graudi
 • Koncentrēti barības maisījumi
 • Barības devas un jauktas devas
 • Skābbarība: malas, augšējais slānis, griešanas virsmas

Plašais darbības spektrs ļauj daudzpusīgi izmantot produktu, proti, ne tikai klasiskajai graudu saglabāšanai. Barības devu var efektīvi aizsargāt arī ar kombinēto skābi, īpaši karstajos mēnešos, pret atkārtotu uzsilšanu barības galdā. Un, ja skābbarība ir apdraudēta ar pēckaršanu, malas, augšējo slāni un griešanas virsmas var apstrādāt ar Combisan Acid.

Kombinētā skābe tagad ir pieejama ērtā IBC traukā ar svaru 1150 kg.

Vairāk informācijas par Combisan Acid Jūs varat atrast mūsu mājaslapas Sano lopbarības piedevas sadaļā vai jautājot mūsu Sano konsultantei!

 

Ilona Sirmā

+371 20226003

ilona@aragro.lv

Citas ziņas

JAUNUMS – Mipro® līnijas papildbarības ar uzlabotu sastāvu!

Mipro produktu līnija no Sano veiksmīgiem piensaimniekiem piedāvā visu, kas govīm nepieciešams ekonomiskai piena ražošanai. Mipro® produkti palielina barības uzņemšanu, stimulē spurekļa darbību, palielina piena daudzumu ar labām piena sastāvdaļām, veicina veselību un produktīvās dzīves laiku. Turklāt pamatojoties uz daudzu gadu praktisko pieredzi un jaunākajiem profesionālajiem atklājumiem Sano Mipro® līnija tiek pastāvīgi uzlabota, pierādot tās kvalitāti ne tikai Vācijas saimniecībās!

Zālāju kopšana un sēšana ar Duvelsdorf

Parasti zālāju sējmašīnas saimniecībās ir maz noslogotas, un bieži to vietā izmanto pielāgotus agregātus, kuri ne līdz galam ir piemēroti specifiskajam zālāju kopšanas un sēšanas darbam. “AR AGRO” iznomā vai veic pakalpojumu ar specializētu Duvelsdorf GREEN.RAKE expert un TERRA.ROLLER expert kombināciju ar kura palīdzību varēsiet kvalitatīvi un ātri iesēt vai sakopt savu zālāju.