Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Dubultā KIPLINE kamera un dubultais vadības ekrāns CARRÉ rindstarpu kultivatoriem

CARRÉ, vadošais Francijas uzņēmums rindstarpu rušinātāju / kultivatoru jomā, ir modernizējis savu KIPLINE kameras sistēmu izmantošanai ar PRECICAM un PRECICAM XS vadības saskarnēm, kas pieejami ECONET SGI un KLINEA rindstarpu kultivatoriem.

2007. gadā CARRÉ kļuva par pirmo ražotāju, kas saviem rindstarpu kultivatoriem piedāvāja vadības kameras. Kamera KIPLINE, ar kuru ir aprīkotas CARRÉ iekārtas, ir izstrādāta tā, lai agregāta darbība būtu vēl  efektīvāka sarežģītās situācijās, t. i., ja ir liels nezāļu blīvums un ja darbs tiek veikts laukos ar nelielu rindstarpu attālumu.

Turpmāk Francijas ražotāja sortimentā būs pieejama KIPLINE divu kameru sistēma rindstarpu rušinātājiem, kas nodrošina divpusēju sekošanu kultūraugu rindiņām. Šī opcija garantē precīzu ecēšu vadību pie nelieliem augiem vai lauka galu pabeigšanai.

Šajā gadījumā konsole apvieno divu kameru displeju un automātiski pārvalda kameras izvēli, lai kontrolētu vadību, atbilstoši tās veiktajai analīzei. Skārienjutīgās konsoles ergonomika un lietošanas ērtums ļauj viegli apgūt tās darbību. Ekrānā reālā laikā tiek rādīts kameras analizētās zonas video, un vadītājs var pārliecināties, ka darbība norit bez traucējumiem.

CARRÉ-dubulta-vadibas-kamera

Tagad ar KIPLINE kameru ir iespējams kontrolēt divas vadības saskarnes no vienas pults. Tas ļauj apvienot divus autonomi vadāmus rindstarpu kultivatoru elementus uz viena rāmja.

Rušinot divus sējmašīnas platumus, jūs varat dubultot darba ražību, tādējādi ievērojami samazinot izmaksas. Konsole pārvalda katra rindstarpu kultivatora iestatījumus un individuālo vadību, un operatoram ir pastāvīga vizuāla kontrole pār vienu vai otru rindstarpu kultivatoru. 

CARRÉ-dubulta-vadibas-kamera

Francijas uzņēmums CARRÉ izstādē AGRITECHNICA 2023 prezentēs arī citas ekskluzīvas inovācijas, tostarp:

  •  PRECICICAM-XS vadības bloks : Īpaši dārzkopībai un dobju kultūrām. Tā ir autonoma vadības sistēma saskarnes veidā, ko var viegli pievienot un atvienot starp traktoru un rindstarpu kultivatoru. Tas ļauj uzreiz pievienot dažādas rindstarpu kultivatora konfigurācijas.  
  •  URASI rugaines kultivators : Ideāli piemērots seklai rugāju iestrādei. Tas lieliski atbilst reģeneratīvās lauksaimniecības un augsnes saglabāšanas stratēģijai.
  • Liela platuma KLINEA graudaugu sējumu ecēšas: labākais risinājums graudaugu sējumu kopšanai. Pateicoties rāmim, kas ļauj apvienot dažādus zarus, un augstas veiktspējas vadības sistēmai, KLINEA ļauj veikt precīzus darbus ar nepārspējamu efektivitāti, īpaši izstrādāts graudaugu kultūrām, un to var regulēt no traktora kabīnes.
  •  SEMLOC sīksēklu sējmašīna ar vadības termināli SEEDPROFI: Pilnīgi jauns vadības terminālis priekš SEMLOC sīksēklu sējmašīnas, kas ļaus izsēt precīzu devu un vienkāršot izsējas pārvaldību, izmantojot GPS vadību.

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.