Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Bergmann V-Spread and 2-Spread izkliedes sistēmas ieguvušas augstāko "DLG Anerkannt" novērtējumu!

Vācijas Lauksaimniecības asociācija DLG neatkarīgi testēja trīs dažādus izkliedētājus ar trim BERGMANN izkliedētājiem. DLG testā tika pārbaudīta gan V-Spread horizontālā izkliedes sistēma, gan arī 2-Spread vertikālo rotoru sistēma.

Vācijas Lauksaimniecības asociācija DLG 2022. gada marta beigās lauksaimniecības uzņēmumā Meklenburgā-Priekšpomerānijā veica neatkarīgu testu trīs dažādām Bergmann izkliedēšanas sistēmām, kas uzstādītas attiecīgi trīs dažādiem BERGMANN kliedētāja modeļiem:

  • TSW 6240 W kliedētājs ar V-Spread (izkliedētāja diska diametrs 1100 mm, 6 izkliedētāja lāpstiņas)
  • TSW 2140 E kliedētājs ar V-veida izkliedētāju (izkliedētāja diska diametrs 1 000 mm, 4 izkliedētāja lāpstiņas)
  • M 6240 W kliedētājs ar 2 vertikālajiem rotoriem (divi vertikālie rotori, Ø 1050 mm)

Bergmann-kliedetaju-DLG-tests-augstakais-novertejums

Testus sagatavoja vairāki BERGMANN darbinieki nedēļu pirms testiem un vēlāk tos arī veica. Svēršanas sistēmu verificēšanā, izkliedētāju vienību testēšanā un rezultātu novērtēšanā piedalījās DLG testēšanas centrs no Groß Umstadt, netālu no Frankfurtes. Visas trīs izkliedētājierīces tika testētas viendabīgu kūtsmēslu kategorijā. Izmantoto kūtsmēslu sausnas saturs bija 29,9 % un tilpummasa 736 kg/m³ (svaiga masa). Testus veica pēc diviem kritērijiem:

Izkliedes vienmērība un precizitāte

Katram testam uz virsmas blakus viens otram tika izvietoti 140 testa paliktņi ar izmēriem 50 x 50 cm, lai aptvertu V izkliedes ārkārtējo izplatīšanās platumu (70 m). Pēc tam izkliedētāji vairākas reizes brauca centrāli pāri testa paplātēm. Pēc katra testa tika novērtēts un reģistrēts testa paplātes saturs.

Izkraušanas vienmērība

Izkliedētājs brauca atpakaļgaitā pretī kūtsmēslu kaudzei, kas bija uzkrauta speciāli testiem. Pēc tam izkliedētājus iztukšoja saskaņā ar noteiktu procedūru un mērīja izkraušanas vienmērīgumu. Pateicoties augstai precizitātei, testus varēja veikt, izmantojot izkliedētājos iebūvētās BERGMANN svēršanas sistēmas. Mērījumus veica, izmantojot ExaRate svēršanas kompensācijas sistēmu, kas nepārtraukti mēra kravas svara samazinājumu izkliedēšanas laikā un salīdzina to ar noteikto izkliedēšanas daudzumu (t/ha). Faktiskais izkliedes daudzums tiek automātiski pielāgots noteiktajam izkliedes daudzumam.

Visas trīs izkliedētājierīces ieguva augstāko pieejamo novērtējumu, un tām tika piešķirts "DLG Anerkannt" marķējums. Kad apsvērsiet kliedētāja iegādi, izvēlies labāko pieejamo risinājumu!

Šajā videoklipā BERGMANN produktu vadītājs Thomas Klein Ovink un DLG testēšanas centra testēšanas inženieris Georg Schuchmann skaidro, kā tika veikts tests, izmantojot universālā izkliedētāja TSW 6240 W piemēru:

Citas ziņas

Sējumu zaru ecēšu izmantošanas iespējas

Lielākajai daļai kultūru ecēšana ir ideāla nezāļu iznīcināšanas metode. Pat ja nezāļu iznīcināšana netiek veikta pilnā apjomā, nezāles ir novājinātas un ierobežotas turpmākajai augšanai. Ecēšas var izmantot visās augsnēs, un tās ir īpaši piemērotas stipri sablīvētām augsnēm.

Bourgault jauns sējdisku elements - PLR (ParaLink Row™)

2022. gadā mūsu komanda uzsāka iepazīšanās tūri ar Bourgault FMS CD 872 tiešās sējas sējmašīnu, kas aprīkota ar PLW sējdisku versiju. Šobrīd Eiropas tirgum Kanādas ražotājs piedāvā “No-Till” sējmašīnu aprīkojumam izvēlēties jaunu sējelementu tipu ar apzīmējumu PLR (ParaLink Row™).