Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!

BERGMANN universālais kliedētājs ar V-Spread izkliedēšanas diskiem

Bergmann patentētais Vspread risinājums ir efektīvs izkliedēšanas disku V-veida izvietojums nodrošina vēl vienmērīgāku izkliedējamā materiāla sadalījumu uz izkliedēšanas diskiem un līdz ar to arī perfektu izkliedi uz lauka. Atkarībā no izkliedējamā materiāla veida, tas ļauj sasniegt darba platumu līdz 36 metriem saglabājot optimālu izkliedes sadalījumu.

Bergmann V-Spread kliedēšanas sistēmas priekšrocības:

✅ Lielāks darba platums, pateicoties izkliedēšanas diskiem, kas izvietoti V formā šķērsām braukšanas virzienam;

✅ Mazāk braucieni pa lauku, jo lielāks darba platums, tādējādi izvairoties no augsnes noblīvēšanas;

✅ Var izmantot tehnoloģiskās sliedes arī virs 24 m;

✅ Palielināta caurlaidspēja salīdzinājumā ar standarta izkliedētājiem;

✅ Samazināts nodilums, pateicoties mazāk braucieniem.

BERGMANN universālais kliedētājs ar V-Spread izkliedēšanas diskiem - putnu mēsli, kaļķis, granulētais mēslojums un komposts

V-Spread risinājums šobrīd ir pieejams šādiem BERGMANN universālo kliedētāju modeļiem:

  • TSW 5210 S
  • TSW 5210 W
  • TSW 6240 S
  • TSW 6240 W
  • TSW 7340 S

Lai gūtu lielāku priekštatu par šo jauno Bergmann Vspread sistēmu, aicinām Jūs noskatīties šo ražotāja sagatavoto video prezentāciju ar darbību reālos lauka apstākļos. 

Citas ziņas

Ieguvumi šķidrmēslu transportēšanu un iestrādi veicot ar šļūteņu sistēmu

Pie mūsdienu dīzeļdegvielas cenām un tehnoloģiju iespējām, šķidrmēslu sūknēšana pa šļūtenēm jau ir ikdiena un konkurē visiem zināmo šķidrmēslu transportu un izkliedi ar traktoru mucām. Ir vairāki īpaši svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties šļūteņu šķidrmēslu iestrādes sistēmu! Par to vairāk rakstā...

Jaunumi no BEDNAR 2022. gadam!

Lauksaimniecība nemitīgi mainās. Mainās laikapstākļi, ražošanas izmaksas, kā arī lauksaimniecības metodes. Atsevišķām izmaiņām nepieciešama elastīga atbildes reakcija, kas attiecināma arī uz lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājiem. Sekojot tam Čehijas ražotājs BEDNAR aizvadītajā nedēļā prezentēja jaunumus 2022. gadam.