Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!

BERGMANN universālais kliedētājs ar V-Spread izkliedēšanas diskiem

Bergmann patentētais Vspread risinājums ir efektīvs izkliedēšanas disku V-veida izvietojums nodrošina vēl vienmērīgāku izkliedējamā materiāla sadalījumu uz izkliedēšanas diskiem un līdz ar to arī perfektu izkliedi uz lauka. Atkarībā no izkliedējamā materiāla veida, tas ļauj sasniegt darba platumu līdz 36 metriem saglabājot optimālu izkliedes sadalījumu.

Bergmann V-Spread kliedēšanas sistēmas priekšrocības:

✅ Lielāks darba platums, pateicoties izkliedēšanas diskiem, kas izvietoti V formā šķērsām braukšanas virzienam;

✅ Mazāk braucieni pa lauku, jo lielāks darba platums, tādējādi izvairoties no augsnes noblīvēšanas;

✅ Var izmantot tehnoloģiskās sliedes arī virs 24 m;

✅ Palielināta caurlaidspēja salīdzinājumā ar standarta izkliedētājiem;

✅ Samazināts nodilums, pateicoties mazāk braucieniem.

BERGMANN universālais kliedētājs ar V-Spread izkliedēšanas diskiem - putnu mēsli, kaļķis, granulētais mēslojums un komposts

V-Spread risinājums šobrīd ir pieejams šādiem BERGMANN universālo kliedētāju modeļiem:

  • TSW 5210 S
  • TSW 5210 W
  • TSW 6240 S
  • TSW 6240 W
  • TSW 7340 S

Lai gūtu lielāku priekštatu par šo jauno Bergmann Vspread sistēmu, aicinām Jūs noskatīties šo ražotāja sagatavoto video prezentāciju ar darbību reālos lauka apstākļos. 

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.