Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Augu atlieku iestrāde ar Kelly disku ķēdes tehnoloģiju

Pēc novāktās ražas ir būtiski iestrādāt augu atliekas, lai nodrošinātu labu vidi nākamajai ražai. Nelielā dziļuma augsnes apstrādes tehnoloģija, ļauj mulčēt un iestrādāt augu atliekas augsnē vienā piegājienā, tā ietaupot gan laiku, gan enerģiju. Kelly disku ķēdes sasmalcina, panākot to bioloģisku noārdīšanos un veido izolējošu mulčas slāni, kā arī atgriežot barības vielas augsnē. Stipra, ātra un efektīva – Kelly augsnes apstrādes sistēma ir jaunākās paaudzes instruments augu atlieku iestrādē.

Sagriež un sasmalcina

Liels labības atlieku daudzums Kelly disku ķēžu sistēmai nesagādā grūtības.  Kelly daudzveidīgie CL1 diski ar neaso asmeni ripo pāri atliekām, tās sašķaidot un sasmalcinot, kamēr asie CL2 diski vienmēr sakapā un sagriež paliekas bez grūtībām.  Tas vēl nav viss! Sākot no mazāk agresīvā W36 līdz īpašajam asajam diskam - ikvienai Kelly disku ķēdei ir īpaša pieeja darbam pēc ražas novākšanas.

Lieliska efektivitāte

Mazs dilšanas ātrums, maz zirgspēku un zemas izmaksas – funkcionālās Kelly augsnes apstrādes sistēmas inovatīvā konstrukcija ļauj būtiski palielināt efektivitāti vairākos aspektos.  Izturīgais rāmis un ķēdes diski palīdz lauksaimniekiem samazināt degvielas, darbaspēka un uzturēšanas izmaksas.  Apvienojot austrāliešu atjautību ar vācu kvalitāti, Kelly augsnes apstrādes sistēma tiek ražota Saksijā un ir pieejama visā Eiropā.

Pilnīgi noklāj zemi

Jūs nevarat valdīt pār dabu, bet jūs varat tai sagatavoties.  Kelly augsnes apstrādes sistēma sagriež labības atliekas, atstājot mulčas aizsargkārtu, kas pasargā augsni no vēja un ūdens erozijas.  Šī aizsargkārta saglabājas apmēram gadu. Tā nodrošina labu vidi atlieku noārdīšanās procesam, palielina oglekļa īpatsvaru augsnē un pasargā augsnes struktūru.

Vairāk par Kelly Disku ķēdestehnoloģiju un to variantiem lasiet augsnes apstrādes sadaļā

Citas ziņas

Ieguvumi šķidrmēslu transportēšanu un iestrādi veicot ar šļūteņu sistēmu

Pie mūsdienu dīzeļdegvielas cenām un tehnoloģiju iespējām, šķidrmēslu sūknēšana pa šļūtenēm jau ir ikdiena un konkurē visiem zināmo šķidrmēslu transportu un izkliedi ar traktoru mucām. Ir vairāki īpaši svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties šļūteņu šķidrmēslu iestrādes sistēmu! Par to vairāk rakstā...

Jaunumi no BEDNAR 2022. gadam!

Lauksaimniecība nemitīgi mainās. Mainās laikapstākļi, ražošanas izmaksas, kā arī lauksaimniecības metodes. Atsevišķām izmaiņām nepieciešama elastīga atbildes reakcija, kas attiecināma arī uz lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājiem. Sekojot tam Čehijas ražotājs BEDNAR aizvadītajā nedēļā prezentēja jaunumus 2022. gadam.

Kāpēc SILOKING pašgājējmikseris?

Katrai saimniecībai savs SILOKING. 13 līdz 32 m3 – tik plašs ir SILOKING pašgājēju barotāju izmēru klāsts. Parasti vecākās fermās ierobežojošais faktors ir tehnikas augstums. SILOKING Compact sērijai augstums ir tikai 2,65m. SILOKING tehnoloģija ir izstrādāta rūpēs par govīm 365 dienas gadā – uzticamība un precizitāte!