Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Apskati Joskin Beļģijas rūpnīcu virtuālā 3D tūrē!

Šajā drēgnajā laikā lieliska iespēja nesteidzīgi apskatīt visu Joskin sortimentu, to aprīkojumu, komplektēšanas iespējas, suvenīru veikalu, rezerves daļu nodaļu, gatavo Advantage sēriju piedāvājumu un daudz ko citu!

Šajos ierobežotās ceļošanas apstākļos jāiztiek bez ražotāju apmeklējumiem. Lai mazliet to kompensētu, Joskin mārketinga komanda sarūpējusi lielisku iespēju apskatīt omulīgo Beļģijas rūpnīcu interaktīvā 3D apskates tūrē
Mūsdienu tehnoloģijas ļauj realizēt lieliskas lietas. Prieks sadarboties ar ražotāju, kas to izmanto gan ražošanā, gan gala produktos un aŗī mārketinga aktivitātēs!

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!

Ieguvumi šķidrmēslu transportēšanu un iestrādi veicot ar šļūteņu sistēmu

Pie mūsdienu dīzeļdegvielas cenām un tehnoloģiju iespējām, šķidrmēslu sūknēšana pa šļūtenēm jau ir ikdiena un konkurē visiem zināmo šķidrmēslu transportu un izkliedi ar traktoru mucām. Ir vairāki īpaši svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties šļūteņu šķidrmēslu iestrādes sistēmu! Par to vairāk rakstā...

Jaunumi no BEDNAR 2022. gadam!

Lauksaimniecība nemitīgi mainās. Mainās laikapstākļi, ražošanas izmaksas, kā arī lauksaimniecības metodes. Atsevišķām izmaiņām nepieciešama elastīga atbildes reakcija, kas attiecināma arī uz lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājiem. Sekojot tam Čehijas ražotājs BEDNAR aizvadītajā nedēļā prezentēja jaunumus 2022. gadam.