Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Akcijas cenas šķidrmēslu un miglotāju rezerves daļām un komponentēm!

Kopā ar saviem piegādātājiem esam sagatavojuši plašu sortimentu ar precēm par akcijas cenām.

Šķidrmēslu nozarei atbilstošo preču sortimentā ietilpst Perrot, Italy un citu standartu savienojumi, MZ giljotīnas aizbīdņi, šlaukas, Jurop, Hertel un B&P vakuuma sūkņi, izkliedes sprauslas un citi produkti.  

Miglotāju preču sortimentā ietilpst tādu ražotāju produkti, kā Lechler, ARAG, Teejet, Agrotop, Comet, AR sūkņi, Hypro, Kverneland, Amazone oriģināldaļas un citi Granit sortimentā esošie produkti. 

Akcija spēkā līdz 30.06.2017.

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!

Ieguvumi šķidrmēslu transportēšanu un iestrādi veicot ar šļūteņu sistēmu

Pie mūsdienu dīzeļdegvielas cenām un tehnoloģiju iespējām, šķidrmēslu sūknēšana pa šļūtenēm jau ir ikdiena un konkurē visiem zināmo šķidrmēslu transportu un izkliedi ar traktoru mucām. Ir vairāki īpaši svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties šļūteņu šķidrmēslu iestrādes sistēmu! Par to vairāk rakstā...

Jaunumi no BEDNAR 2022. gadam!

Lauksaimniecība nemitīgi mainās. Mainās laikapstākļi, ražošanas izmaksas, kā arī lauksaimniecības metodes. Atsevišķām izmaiņām nepieciešama elastīga atbildes reakcija, kas attiecināma arī uz lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājiem. Sekojot tam Čehijas ražotājs BEDNAR aizvadītajā nedēļā prezentēja jaunumus 2022. gadam.