Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

Akcija Joskin rezerves daļām!

Tā, kā sezona tuvojas noslēgumam, vai jau ir noslēgusies attiecībā uz Joskin mašīnu izmantošanu, SIA “AR AGRO” piedāvā iespēju pasūtīt vai iegādāties no noliktavas oriģinālās Joskin rezerves daļas ar 20% atlaidi!

Akcija spēkā pasūtījumiem, kas apkopoti līdz 2016. gada 7. decembrim

Rezerves daļu piegāde decembra/janvāra mēnesī.

Rezerves daļu cenā ietverta piegāde līdz saimniecībai.  

Ceram, ka Joskin mašīnas kalpojušas godam un lieli remonti pēc sezonas nav nepieciešami, bet arī pat labākajai tehnikai iespējams nepieciešama kāda dilstoša mezgla nomaiņa. Gaidīsim Jūsu pasūtījumus!

Savus pasūtījumus lūdzam sūtīt uz arturs@aragro.lv vai janis@aragro.lv .

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.