Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

21. jūlijā tiekamies lauku dienā Jaunpils novada saimniecībā "Joži"!

Jau 10. gadu SIA "Joži" uzņems interesentus uz plašākajām lauku dienām Latvijā, kurās dalībnieku skaitā būsim arī mēs.

21. jūlija dienas kārtība: 

  • 11:30 ierašanās
  • 12:00 lauku dienas atklāšana, Jaunā Toyota Hilux prezentācija
  • 13:00 tehnikas demonstrējumi uz lauka
  • 15:00 neformālā daļa

Lauka koordinātas : 56.716062, 22.999058 - ceļa posmā P104 (Biksti - Jaunpils)

Šogad SIA "AR AGRO" piedāvās novērtēt čehijas ražotāja Bednar dziļirdinātāja Terraland TN3000HD7R un kompaktora Swifter SE12000 lieliskās īpašības lauku apstākļos. Demonstrēsim arī piedāvātos salmu presēšanas pakalpojumus ar  Krone BigPack 1290 XC High Speed presi. 

Mūsu stendā varēsiet apskatīt iespaidīgos AgroTruck vilcējus ar piekabi un mucu, kā arī J&M graudu pārkraušanas piekabi. 

Lauku dienas apmeklējums ir bez maksas!

Citas ziņas

Jaunums no BERGMANN! Izkliedes sistēma Vspread

Vācijas ražotājs BERGMANN nupat patentējis un izlaidis tirgū unikālu izkliedes sistēmu Vspread! Turpmāk TSW modeļa universālos kūtsmēslu un kaļķa kliedētājus būs iespēja aprīkot ar šo plato un vienmērīgo izkliedes aprīkojumu. Tas nodrošinās iespēju strādāt ar darba platumu pat līdz 36 metri!

Ieguvumi šķidrmēslu transportēšanu un iestrādi veicot ar šļūteņu sistēmu

Pie mūsdienu dīzeļdegvielas cenām un tehnoloģiju iespējām, šķidrmēslu sūknēšana pa šļūtenēm jau ir ikdiena un konkurē visiem zināmo šķidrmēslu transportu un izkliedi ar traktoru mucām. Ir vairāki īpaši svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties šļūteņu šķidrmēslu iestrādes sistēmu! Par to vairāk rakstā...

Jaunumi no BEDNAR 2022. gadam!

Lauksaimniecība nemitīgi mainās. Mainās laikapstākļi, ražošanas izmaksas, kā arī lauksaimniecības metodes. Atsevišķām izmaiņām nepieciešama elastīga atbildes reakcija, kas attiecināma arī uz lauksaimniecības tehnoloģiju ražotājiem. Sekojot tam Čehijas ražotājs BEDNAR aizvadītajā nedēļā prezentēja jaunumus 2022. gadam.