Aizvērt

+371 25 662 662

info@aragro.lv

Jaunumi

21. jūlijā tiekamies lauku dienā Jaunpils novada saimniecībā "Joži"!

Jau 10. gadu SIA "Joži" uzņems interesentus uz plašākajām lauku dienām Latvijā, kurās dalībnieku skaitā būsim arī mēs.

21. jūlija dienas kārtība: 

  • 11:30 ierašanās
  • 12:00 lauku dienas atklāšana, Jaunā Toyota Hilux prezentācija
  • 13:00 tehnikas demonstrējumi uz lauka
  • 15:00 neformālā daļa

Lauka koordinātas : 56.716062, 22.999058 - ceļa posmā P104 (Biksti - Jaunpils)

Šogad SIA "AR AGRO" piedāvās novērtēt čehijas ražotāja Bednar dziļirdinātāja Terraland TN3000HD7R un kompaktora Swifter SE12000 lieliskās īpašības lauku apstākļos. Demonstrēsim arī piedāvātos salmu presēšanas pakalpojumus ar  Krone BigPack 1290 XC High Speed presi. 

Mūsu stendā varēsiet apskatīt iespaidīgos AgroTruck vilcējus ar piekabi un mucu, kā arī J&M graudu pārkraušanas piekabi. 

Lauku dienas apmeklējums ir bez maksas!

Citas ziņas

Kemper jaunie PRO sērijas kukurūzas hederi

Vācijas ražotājs Kemper jau 40 gadus ir bijis tirgus līderis kukurūzas hederu ražošanā. Aptuveni katrs otrais pašgājējsmalcinātājs visā pasaulē strādā ar Kemper kukurūzas hederu. Šogad Agritechnika izstādē Kemper prezentēja jaunos PRO sērijas hederus, kas aizstās pazīstamos PLUS modeļus. 300pro mazo rotoru sērijas hederim ir priekšrocības, ja runa ir par mazāka garuma kukurūzu, savukārt 400pro lielo rotoru sērijas hederis ir īpaši piemērots garu kultūru novākšanai, kuru augstums pārsniedz 3,5 metrus.

BERGMANN: SpeedControl – izkliedes devas kontrole atkarībā no braukšanas ātruma, izmantojot ISOBUS-TIM

Organisko mēslojumu precīza izkliede kļūst arvien svarīgāka gan ekonomisku, gan ekoloģisku aspektu dēļ. Ja organisko mēslojumu izkliedē ar mēslu kliedētāju vai universālo kliedētāju, braukšanas ātrumam ir tieša ietekme uz izkliedējamā materiāla izkliedi. Ja netiek ievērots optimālais braukšanas ātrums, lai nodrošinātu labu izkliedes kvalitāti, tas negatīvi ietekmē vienmērīgu izkliedi uz sāniem.