Aizvērt

+371 26 533 515

info@aragro.lv

Par mums

Misija Misija

Nodrošināt lauksaimniecības un citās nozarēs strādājošus uzņēmumus ar kvalitatīvu, profesionālu tehniku, to rezerves daļām un servisa pakalpojumiem. Piedāvāt kvalitatīvus un mūsdienīgus lauksaimniecības pakalpojumu risinājumus.

Vīzija Vīzija

Kļūt par klientu augsti novērtētu un atpazīstamu tehnikas tirdzniecības un lauksaimniecības pakalpojumu uzņēmumu ar augsti kvalificētu un profesionālu komandu.

Mūsu vērtības Vērtības

Klientu uzticība, apmierinātība un ilgtermiņa attiecības
Darbinieku profesionalitāte, neatlaidība un mērķtiecība
Tehnikas kvalitāte, atpazīstamība un servisa nodrošinājums
Attīstība tirdzniecības, servisa nodrošināšanas un pakalpojumu nozarē

Uzņēmums SIA "AR AGRO" ir dibināts 2009. gada 23. jūlijā. Uzņēmuma sākotnējie darbības pamatvirzieni ir tirdzniecība ar pasaulē jau pierādītu profesionālu tehniku, rezerves daļu nodrošināšana, kā arī garantijas un pēc garantijas serviss. Lai arī uzņēmums ir jauns, tā darbiniekiem šajā darbības nozarē ir uzkrāta daudzu gadu pieredze gan tirdzniecībā, gan servisa jautājumos.

Kopš 2011. gada aprīļa uzņēmums atrodas jaunā bāzes vietā Dobeles novada Lejasstrazdos. Šeit ir pieejamas plašas un ērtas telpas birojam, noliktavai un remontdarbu veikšanai.

2011. gadā SIA "AR AGRO" uzsāk sadarbību ar Eiropas vadošo lopbarības piedevu ražotāju "Sano - Moderne Tierernahrung GmbH". Iegūstam tiesības izplatīt produkciju, kas ir zem preču zīmes "Sano".

2012. gadā uzņēmums iekļūst Latvijas visstraujāk augošo uzņēmumu skaitā vērtējot neto apgrozījuma pieaugumu par 2009. līdz 2011. gada periodu. Latvijā ierindojoties 37. vietā, bet Zemgales reģionā SIA "AR AGRO" pārliecinoši kļūst par visstraujāk augošo uzņēmumu un iegūst "Gazeles" godalgu.

2012. gadā SIA "AR AGRO" uzsāk sniegt lauksaimniecības loģistikas pakalpojumus. Sākotnēji tas saistīts tikai ar škidro mēslu transportu un iestrādi uz lauka ar traktoru un vilcēju mucām, bet nākamajos gados strauji pakalpojumu klāsts tiek paplašināts.

Šobrīd uzņēmums nodrošina pilna cikla šķidrmēslu loģistiku - sākot no maisīšanas līdz to iestrādei uz lauka ar piemērotāko agregātu, cietā mēslojuma kliedēšanu, kaļķošanas pakalpojumus un skābbarības smalcināšanu un transportu, dziļirdināšanu utt.

Mūsdienās īpaši svarīgi ir sabalansēt izdevumus ar ienākumiem, tāpēc liela nozīme ir izvēlēties pareizo risinājumu lauksaimniecības tehnikas un lopbarības piedevu iegādē. Mēs būsim gandarīti piedāvāt Jums atbilstošāko risinājumu un veikt nepieciešamo servisu.

Uz sadarbību!