MX F300 sērija

Francijas ražotājam MX ir vairāk kā 60 gadu pieredze frontālo iekrāvēju ražošanā. Šajā  laikā MX ir attīstījuši savus produktus un ražošanas procesus kļūstot par vienu no vadošajām kompānijām Eiropas un Pasaules tirgos.  

MX F300 sērijas frontālie iekrāvēji izceļas ar savu kompakto dizainu un savu nelielo svaru. Šis modelis sevī apvieno vienkāršību un funkcionalitāti, ko nodrošina MX tehnoloģijas. Galvenokārt šīs sērijas frontālie iekrāvēji savas priekšrocības demonstrē augļu dārzos un dārzkobības saimnībās, kur ir  ļoti ierobežota darba teritorija.  

MX F304 modelis ir aprīkots ar CLEAR LINK® sistēmu, kas sevī ietver mehānisko parelelogramu, kas nodrošina maksimālu celtspēju un kobinējumā ar lieliski veidoto rāmi nodrošina lielisku redzamību dažādos darba apstākļos. Šīs tehniloģija būtiski palielina iekrāvēja kalošanas mūžu. 

VIsas iekrāvēja funkcijas tiek  nodrošinātas un kontrolētas ar daudzfunkcionālo kursorsviru, kas atrodas traktora kabīnē. Ir pieejami vairāki kontroles mehānismu veidi (TECH PILOT®, FLEX PILOT® , PRO PILOT®), ar ko iespējams izvēlēto iekrāvēju pilnībā pielāgot savai darbības specifikai.  

MX piedāvā plašu iekrāvēju komponentu klāstu, kas ir īpaši pielāgoti pilnīgai iekrāvēja veiktspējas izmantošanai.  

Modelis : 
MX F303
MX F304
Max celšanas augstums,m
3,2
3,2
Izliece pilnā augstumā
480
480
Celtspēja, kg 
1550
1550
Pacelšanas laiks
3 s
3 s 
Nolaišanas laiks
1,4 s
1,4 s
Ieteicamā traktora jauda, HP
50-120
50-120 

Fotogrāfijas

 
 
 
 
 
 
 
 

Lejuplādēt PDF

F300.pdf (3.18 MB)