Par uzņēmumu

Misija:

Nodrošināt lauksaimniecības un citās nozarēs strādājošus uzņēmumus ar kvalitatīvu, profesionālu tehniku, to rezerves daļām un servisa pakalpojumiem. Piedāvāt kvalitatīvus un mūsdienīgus lauksaimniecības pakalpojumu risinājumus. 

 

Vīzija:

Kļūt par klientu augsti novērtētu un atpazīstamu tehnikas tirdzniecības un lauksaimniecības pakalpojumu uzņēmumu ar augsti kvalificētu un profesionālu komandu. 

 

Vērtības:

Klientu uzticība, apmierinātība un ilgtermiņa attiecības

Darbinieku profesionalitāte, neatlaidība un mērķtiecība

Tehnikas kvalitāte, atpazīstamība un servisa nodrošinājums

Attīstība tirdzniecības, servisa nodrošināšanas un pakalpojumu nozarē

 

Uzņēmums SIA "AR AGRO" ir dibināts 2009. gada 23. jūlijā. Uzņēmuma sākotnējie darbības pamatvirzieni ir tirdzniecība ar pasaulē jau pierādītu profesionālu tehniku, rezerves daļu nodrošināšana, kā arī garantijas un pēc garantijas serviss. Lai arī uzņēmums ir jauns, tā darbiniekiem šajā darbības nozarē ir uzkrāta daudzu gadu pieredze gan tirdzniecībā, gan servisa jautājumos.

Kopš 2011. gada aprīļa uzņēmums atrodas jaunā bāzes vietā Dobeles novada Lejasstrazdos. Šeit ir pieejamas plašas un ērtas telpas birojam, noliktavai un remontdarbu veikšanai.

2011. gadā SIA "AR AGRO" uzsāk sadarbību ar Eiropas vadošo lopbarības piedevu ražotāju "Sano - Moderne Tierernahrung GmbH". Iegūstam tiesības izplatīt produkciju, kas ir zem preču zīmes "Sano".

2012. gadā uzņēmums iekļūst Latvijas visstraujāk augošo uzņēmumu skaitā vērtējot neto apgrozījuma pieaugumu par 2009. līdz 2011. gada periodu. Latvijā ierindojoties 37. vietā, bet Zemgales reģionā SIA "AR AGRO" pārliecinoši kļūst par visstraujāk augošo uzņēmumu un iegūst "Gazeles" godalgu.  

 

 

Mūsdienās īpaši svarīgi ir sabalansēt izdevumus ar ienākumiem, tāpēc liela nozīme ir izvēlēties pareizo risinājumu lauksaimniecības tehnikas un lopbarības piedevu iegādē. Mēs būsim gandarīti piedāvāt Jums atbilstošāko risinājumu un veikt nepieciešamo servisu.

 

Uz sadarbību!

 

  1.